Otrokovice - Oficiální stránky města


Vyhledávání


Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB

Cesta: Titulní stránka


Aktuální zpravodajství

 
 

Zobrazeno je 25 z celkem 93 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  -1- 2 3 4  další stránka >
 
ZměněnoNázev a anotaceZveřejnil
22.9.2017Finanční podpora sociálních služeb poskytovaných SENIORem Otrokovice
Od roku 2015 je zajišťována podpora sociálních služeb poskytovaných příspěvkovou organizací SENIOR Otrokovice prostřednictvím Veřejnoprávní smlouvy o poskytnutí finanční podpory z rozpočtu Zlínského kraje k zajištění dostupnosti sociálních služeb na území Zlínského kraje pro rok 2017, v celkové výši 15.723.700,-Kč.
Bc. Romana Stehlíková
21.9.2017Akce ke Dni bez aut se před poliklinikou nekoná
Vzhledem k nepříznivé předpovědi počasí se organizátoři z DDM Sluníčko rozhodli, že akci v letošním roce zruší. V pátek 22. září 2017 od 15 do 18 hodin se měla konat v parku před městskou poliklinikou tradiční akce pro děti, která bývá pravidelnou součástí Evropského týdne mobility. Na akci měl mít svůj program nejen DDM Sluníčko, ale také Besip, Experimentarium a Šlikr.
Bc. Romana Stehlíková
21.9.2017Komise vyhodnotila 15. ročník soutěže Naše město v květech a zeleni
Že občané Otrokovic dbají o své prostředí, ve kterém žijí, dokazuje již 15. ročník soutěže Naše město v květech a zeleni, kterou pořádá každoročně odbor rozvoje města. V průběhu měsíce září převezmou výherci soutěže svá ocenění za letní květinové výzdoby oken, lodžií a předzahrádek u svých bytů, domů či podnikatelských objektů.
Bc. Romana Stehlíková
21.9.2017Děti si zasoutěžily o pohár starosty
Patnáctý ročník sportovní soutěže „O pohár starosty města Otrokovice“ přinesl v letošním roce dvě novinky. Kvůli nepřízni počasí muselo na čtyřicet dětí soutěžit ve vnitřních prostorách a soutěž byla zařazena jako součást Evropského týdne mobility.
Bc. Romana Stehlíková
21.9.2017Nepřízeň počasí nezabránila v uskutečnění sportovního odpoledne
V sobotu 16. září 2017 se uskutečnil druhý ročník „Sportovního odpoledne“, který organizuje město Otrokovice ve spolupráci s NADĚJÍ v rámci procesu komunitního plánování sociálních služeb. Zasportovali si lidé s mentálním, tělesným i kombinovaným handicapem a odpoledne si všichni zúčastnění užili.
Bc. Romana Stehlíková
21.9.2017Vyhlášení výběrového řízení na jednatele Otrokovické BESEDY
Město Otrokovice jako zřizovatel a jediný společník obchodní společnosti Otrokovická BESEDA, s.r.o., IČO 25513885, se sídlem Otrokovice, nám. 3. května 1302, PSČ 765 02 (dále jen „obchodní společnost“), vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce jednatele Otrokovické BESEDY, s.r.o.
Bc. Romana Stehlíková
20.9.2017Nepotřebné kolo můžete věnovat (nejen) africkým dětem
Pokud vlastníte jízdní kolo, které nepoužíváte, jedna z možností, jak s kolem naložit, je darovat ho potřebným. Místa, kde můžete své kolo odevzdat, jsou letos opět i Otrokovice. Sbírka Kola pro Afriku se uskuteční ve čtvrtek 21. září 2017 od 15 do 18 hodin před hotelem Baťov – Společenský dům a v pátek 22. září pak od 14 do 18 před Otrokovickou BESEDOU. Jedná se o další doprovodnou akci Evropského týdne mobility
Bc. Romana Stehlíková
19.9.2017Čtvrté místo pro Otrokovice v soutěži ve třídění odpadů
Stejně jako v minulém roce přivezli zástupci Otrokovic cenu za 4. místo v soutěži
„O keramickou popelnici“ ve své kategorii. Soutěž ve třídění odpadů pořádá již pojedenácté Zlínský kraj ve spolupráci s autorizovanou obalovou společností EKO-KOM. Cenu převzal ve Starém Městě v pondělí 18. září místostarosta Otrokovic Jiří Veselý.
Bc. Romana Stehlíková
19.9.2017Přispějte do významného výzkumu české společnosti. Za rozhovor odměna
Vybrané domácnosti našeho města budou přizvány k účasti na významném vědeckém výzkumu, který přinese dosud neznámé pohledy na společenské vztahy v české společnosti. Výzkum v rámci Mezinárodního programu sociálního výzkumu ISSP připravili odborníci z Akademie věd ČR a bude v něm osloveno 4500 náhodně vybraných domácností z celé České republiky. V Otrokovicích se výzkum týká deseti domácností, ve Zlínském kraji pak celkově osmdesáti domácností.
Bc. Romana Stehlíková
18.9.2017Hledá se nájemce prostor na náměstí 3. května. Jedná se o bývalou masnu
Město Otrokovice vyhlašuje výběrové řízení na pronájem prostor sloužících k podnikání nacházejících se v přízemí budovy č. p. 1342, nám. 3. května, Otrokovice, nacházející se na pozemku parc. č. st. 2554 v k. ú. Otrokovice, o celkové výměře 117,40 m2. Prostory naposledy sloužily k účelu nájmu jako prodejna masa a masných výrobků. Město Otrokovice vyhlašuje výběrové řízení za následujících podmínek:
Bc. Romana Stehlíková
18.9.2017Jednání o vodovodech a kanalizacích bylo zmařeno. Soud byl odročen
Ve čtvrtek 14. 9. 2017 se u Okresního soudu ve Zlíně mělo konat napjatě očekávané soudní jednání. Předmětem soudu mělo být určení neplatnosti smluv o prodeji provozní části podniku a nájmu vodárenské infrastruktury z 3. 5. 2004. Těmito smlouvami bylo převedeno provozování vodovodů a kanalizací do rukou soukromé společnosti Zlínská vodárenská, dnes MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, spadající do koncernu Veolia. Majetek, o který jde, patří společnosti Vodovody a kanalizace Zlín, tvořené převážně městy a obcemi v regionu Zlínska. Před uzavřením obou smluv vodovody a kanalizace tato obecní společnost sama provozovala.
Bc. Romana Stehlíková
15.9.2017V rámci Dne Zlínského kraje přijede do Otrokovic historický vlak
„Ochutnejte kraj všemi smysly“ – takové je motto letošního Dne Zlínského kraje, který se uskuteční v sobotu 23. září ve Zlíně. Na své si zde přijdou malí i velcí návštěvníci, pro něž Zlínský kraj připravil pestrý program. Čekají je zde hudební vystoupení mladých muzikantů, koncert Hradišťanu s Jiřím Pavlicou, ochutnávky regionálních potravin a vín, ukázky lidových řemesel, vzdělávací i zábavný program pro děti, prezentace středních škol a řada dalších lákadel. Mimozlínští návštěvníci se na akci mohou dopravit speciálním vlakem taženým parním lokomotivou Šlechtična.
Bc. Romana Stehlíková
15.9.2017Teplárna Otrokovice zahájila vytápění
Teplárna Otrokovice reaguje na vývoj počasí a dnes zahájila vytápění. Topná sezona začala o týden dříve, vloni se začalo topit 22. září.
Bc. Romana Stehlíková
14.9.2017Oslavte s dětmi Den bez aut v parku před poliklinikou
Jízda na ponících, skákací hrad či malování na obličej. To a mnohem více připravil Dům dětí a mládeže Sluníčko pro veřejnost k příležitosti Dne bez aut. Tato akce se již stala tradiční součástí Evropského týdne mobility. Vezměte děti a přátele a přijďte v pátek 22. září do parku před městskou polikliniku. Program je připraven od 15 do 18 hodin.
Bc. Romana Stehlíková
14.9.2017Otrokovické základní školy se zapojily do projektů
Ředitelky všech tří otrokovických základních škol informovaly členy městské rady o projektech, do kterých se jejich školy zapojily. Ve všech případech dosáhly na finanční prostředky v rámci operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání (OP VVV). Celkem vyčerpají dotace ve výši téměř tři a půl milionů korun. Užitek z projektů budou mít jak žáci, tak pedagogové.
Bc. Romana Stehlíková
14.9.2017Evropský týden mobility nabídne spoustu zajímavých akcí
Evropský týden mobility již tradičně proběhne po celé Evropě ve dnech 16. – 22. září a završí ji Den bez aut. V Otrokovicích však doprovodné akce potrvají celých deset dní. Program kampaně odstartuje již v pátek 15. září 2017 zahradní slavností a cyklojízdou a zakončen bude během víkendu 23. - 24. září 2017 interaktivní výstavou her a stavebnic. Evropský týden mobility se letos zaměří na „Čistou, sdílenou a inteligentní mobilitu“. Takže nastartujte koloběžky a přiberte spolujezdce – aktuálním heslem je: „Sdílením vpřed!“
Bc. Romana Stehlíková
13.9.2017Zasedání Zastupitelstva města Otrokovice
V pořadí již dvacáté zasedání Zastupitelstva města Otrokovice se uskuteční ve čtvrtek 21. září 2017 od 16 hodin ve velkém sále Otrokovické BESEDY.
Lenka Kvapilová
12.9.2017Návštěvníci polikliniky si mohou bezplatně půjčit knihu či časopis
Knihobudka sloužila letos poprvé během letní sezony na městském koupališti, aby si lidé mohli zpříjemnit chvíle odpočinku. Aby nezůstala mobilní knihovnička po zbytek roku nevyužitá, je nově umístěna ve vestibulu Městské polikliniky Otrokovice.
Bc. Romana Stehlíková
11.9.2017Žlutavský kopec byl na závěr cyklojízdy z Dubnice do Otrokovic třešničkou
Přes sto čtyřicet hobby cyklistů se v sobotu 9. září 2017 zúčastnilo druhého ročníku cyklojízdy Dubnica nad Váhom – Otrokovice. Letos se zapojili milovníci kol i z Polska a Maďarska. Cyklojízda byla součástí 54. ročníku Medzinárodných dní cyklistiky a setkala se kladným ohlasem.
Bc. Romana Stehlíková
11.9.2017V Otrokovicích budou senioři slavit svůj den celý říjen
Již od roku 1998 si svět 1. října připomíná Mezinárodní den seniorů. Den seniorů je oslavou všeho dobrého, co společnosti přináší starší lidé a zároveň poukazuje na problémy, se kterým se musí potkávat. Připomíná nám tak nezvratnou skutečnost, že všichni budeme jednou v seniorském věku.
Bc. Romana Stehlíková
8.9.2017Prázdninové zážitky dětem zajistili pracovníci DDM Sluníčko Otrokovice
V minulém školním roce pedagogové volného času Domu dětí a mládeže Sluníčko (DDM) připravili, zajistili a zorganizovali 13 táborů pro děti.
Bc. Romana Stehlíková
8.9.2017Týden knihoven nabídne i letos zajímavé akce
Burza knih, besedy s osobnostmi, pasování žáků na čtenáře, odpuštěné poplatky za knihy, které čtenáři nevrátili včas do knihovny. To je výčet několika událostí, které pořádá Odbor školství a kultury MěÚ Otrokovice, oddělení městské knihovny v rámci celorepublikové akce Týden knihoven, který se koná od 2. – 6. října 2017.
Bc. Romana Stehlíková
8.9.2017Stop zápachu! Petiční výbor obdržel první reakci z kraje
Zástupce petičního výboru Jaroslav Budek obdržel ve čtvrtek 7. září 2017 informaci o převzetí petice Krajským úřadem Zlínského kraje, odboru Kanceláře ředitele s následujícím textem:
Bc. Romana Stehlíková
6.9.2017Práce na rekonstrukci Městské sportovní haly postupují
Každou první středu v měsíci se mimo pravidelné týdenní kontrolní dny mohou scházet představitelé města na staveništi Městské sportovní haly Otrokovice. Zástupce zhotovitele a hlavní stavbyvedoucí informují vedení otrokovické radnice o aktuální situaci na stavbě a postupu prací. Ve středu 6. září se uskutečnil další kontrolní den. Práce na rekonstrukci sportovní haly začaly koncem dubna letošního roku.
Bc. Romana Stehlíková
6.9.2017Chcete volit do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky a nebudete v místě svého trvalého bydliště? Využijte možnosti hlasovat na voličský průkaz.
Volič, který se nebude zdržovat v době voleb do Poslanecké sněmovny konaných ve dnech 20. a 21. října 2017 ve volebním okrsku v místě svého trvalého pobytu, může hlasovat za podmínek stanovených zákonem o volbách do Parlamentu na voličský průkaz v jakémkoliv stálém volebním okrsku na území České republiky nebo ve zvláštním volebním okrsku v zahraničí.
Bc. Romana Stehlíková

Zobrazeno je 25 z celkem 93 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  -1- 2 3 4  další stránka >
 

Zobrazit výběr sloupců tabulky »


Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Aktuální zpravodajství

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nejbližší akce

 • GULÁŠFEST 2017
  30.9.2017 9:15
  První ročník Lanáček otrokovického gulášfestu se uskuteční 30.9.2017. Přijďte ochutnat několik druhů guláše. Celodenní doprovodný program zajištěn.

  Vstup zdarma.

  Program:
  9:15 - prezentace týmů
  9:30 - začátek vaření
  14:30 - ochutnávka
  Typ akce: Ostatní
 • MICHALSKÁ POUŤ
  1.10.2017 10:00 - 18:30
  10.00 – 12.00 Dechová hudba HANAČKA z Břestu
  14.00 – 15.00 Dětská show TV Stars
  15.30 – 16.30 Elisabeth – Alžběta Kolečkářová
  17.00 – 18.30 František Nedvěd a skupina Tie Break – „Velkej flám“
  Koncert věnovaný 70. narozeninám Františka Nedvěda

  Veškeré informace k akci podává Otrokovická BESEDA - 571 118 101
  Typ akce: Kulturní akce
 • Výročí 20 let Otrokovické BESEDY - DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
  2.10.2017 15:00 - 19:00, Otrokovická BESEDA
  Komentované prohlídky sálů i zákulisí Besedy, studia MTvO, ukázky orientálních a řeckých tanců, tai-či, taekwondo a další doprovodný program.
  Typ akce: Kulturní akce
 • KONCERT ZLÍNSKÉHO KOMORNÍHO TRIA
  3.10.2017 19:00, kinosál Otrokovické BESEDY
  V rámci výročí 20 let Otrokovické BESEDY.

  Účinkují: Věra Obdržálková - flétna, Lucie Fajkusová - harfa, Marek Obdržálek - housle, klávesy a Marie Humpolová - klavírní spolupráce. Uslyšíte světově proslulé instrumentální skladby českých i zahraničních skladatelů.

  Vstupné 130 Kč.
  Typ akce: Kulturní akce
 • PANÍ PIPEROVÁ ZASAHUJE
  4.10.2017 19:00, velký sál Otrokovické BESEDY
  V rámci výročí 20 let Otrokovické BESEDY.

  Divadelní spolek Tyjátr uvádí hru Jacka Popplewella.
  Detektivní komedie o londýnské uklízečce, která nalezne dvě mrtvoly, ale ty se jí záhy vypaří. A tak se rozjíždí vyšetřování, do kterého se zapojí i paní Piperová, bez které se ani Scotland Yard neobejde… V hlavní roli Lily Piperové se představí Olga Brožová. Režie: Radek Chmela

  Vstupné 90 Kč
  Typ akce: Kulturní akce
 

Další akce

 

Kalendář akcí

 

<< Září 2017 >>

PoÚtStČtSoNe
35. týden28293031123
36. týden45678910
37. týden11121314151617
38. týden18192021222324
39. týden2526272829301
40. týden2345678

Další akce


Anketa

I Otrokovická knihovna se připojuje k celorepublikové akci Týden knihoven, která se uskuteční od 2. do 6. října. Která nabídka Vás v rámci této akce nejvíce zaujala?

Konkrétní náměty a připomínky můžete zasílat na: stehlikova@muotrokovice.cz

Celkem hlasovalo: 26


Městská televize on-line

Přehrávač


Noviny


 

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Zpět na začátek stránky

web & design , redakční systém