Otrokovice - Oficiální stránky města


Vyhledávání


Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB

Cesta: Titulní stránka


Aktuální zpravodajství

 
 

Zobrazeno je 25 z celkem 88 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  -1- 2 3 4  další stránka >
 
ZměněnoNázev a anotaceZveřejnil
22.5.2017Děti oslaví svůj den v parku u polikliniky
Pozvánk na Den dětí
Poslední květnový den bude patřit dětem. Ve středu 31. května 2017 mohou vzít rodiče své ratolesti na oslavu Dne dětí do parku před Městskou polikliniku Otrokovice. Zábavné odpoledne se uskuteční od 15 do 18 hodin.
Bc. Romana Stehlíková
22.5.2017Otrokovice hledají svého Goťáka
Pozvánka na soutěž Otrokovice mají talent
Srdečně zveme veřejnost ke strávení příjemného středečního odpoledne u příležitosti finále pěvecké soutěže Otrokovice mají talent aneb hledá se otrokovický Goťák. Pátý ročník městské soutěže v sólovém zpěvu bude zahájen ve středu 31. května 2017 v 18 hodin ve velkém sále Otrokovické BESEDY.
Bc. Romana Stehlíková
19.5.2017Běh o čokoládovou tretru se uskuteční poprvé i v Otrokovicích
Pozvánka
Čokoládové běhání je otevřená běžecká soutěž pro děti od 0 do 11 let z řad široké veřejnosti. Má kořeny v Ostravě, ale již pět let se koná v dalších 18 městech České republiky. Ve středu 24. května 2017 se na Stadionu TJ Jiskra Otrokovice uskuteční poprvé v historii závod dětí a žactva o Čokoládovou tretru i v našem městě. Účast na Čokoládové tretře je zdarma pro všechny.
Bc. Romana Stehlíková
19.5.2017Přijměte pozvání na poslední letošní besedu vedení města s veřejností
logo města
V první polovině letošního roku si otrokovičtí radní naplánovali setkání s veřejností ve všech částech našeho města. Letos naposled budou radní připraveni odpovídat na dotazy občanů, a to v pondělí 5. června 2017 od 17 hodin ve zbrojnici SDH v Kvítkovicích. Zváni jsou všichni obyvatelé Otrokovic, především z Kvítkovic.
Bc. Romana Stehlíková
18.5.2017Na budově radnice vlaje černá vlajka
Věra Kramářová
V neděli 14. května zemřela ve věku nedožitých 83 let obyvatelka města Otrokovice, bývalá kronikářka města paní Věra Kramářová.
Bc. Romana Stehlíková
18.5.2017Cyklisté si dali v otrokovické radnici kávu na triko
Účastníci kampaně Do práce na kole - Káva na triko
V Otrokovicích se také rozhodli podpořit kampaň „Do práce na kole“ doprovodnou akcí „Káva na triko“. Letos poprvé pozvali zástupci města soutěžící na kávu do budovy otrokovické radnice. Každý, kdo přijel ve středu v odpoledních hodinách v soutěžním tričku, dostal kávu a další drobné občerstvení.
Bc. Romana Stehlíková
18.5.2017Projekce filmů ZFF budou i v Otrokovicích
logo ZFF
Také letos zažijí Otrokovičané atmosféru filmového festivalu pro děti a mládež ZFF. Ten se sice odehrává 26. května až 3. června ve Zlíně, některé projekce pro školy budou ale také v Otrokovicích – v pondělí 29. května budou mít žáci možnost potkat se s herci a tvůrci českého filmu Dukátová skála. Pro veřejnost se chystá den otevřených dveří v Městské televizi Otrokovice a letní kino v parku před poliklinikou – v sobotu 27. května od 21 hodin se promítá český film Bába z ledu.
Bc. Romana Stehlíková
18.5.2017Od června čeká majitele aut několik novinek
Registrační značky - ilustrační foto
Významnou změnu v rámci registrace vozidel přináší od června novela zákona č. 56/2001 Sb., o podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích, změnou zákona č. 168/1999 Sb., o pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla a změně některých souvisejících zákonů (zákon o pojištění odpovědnosti z provozu vozidla), ve znění zákona č. 307/1999 Sb.
Bc. Romana Stehlíková
18.5.2017Požár v areálu Toma je pod kontrolou. Hašení stále probíhá
Požár v průmyslovém areálu TOMA
Ve středu 17. května po 22. hodině došlo v Otrokovicích v průmyslovém areálu Toma k rozsáhlému požáru. Na místě zasahovala stovka hasičů, byl vyhlášen III. stupeň požárního poplachu. V tuto chvíli hasební zásah pokračuje, probíhají dohašovací práce. Po dobu požáru nedošlo k ohrožení zdraví obyvatel města.
Bc. Romana Stehlíková
17.5.2017Město vyhlašuje výběrové řízení na stánek pro prodej občerstvení v areálu Štěrkoviště
Rekreační oblast Štětkoviště
Město Otrokovice vyhlašuje výběrové řízení na pronájem prostor sloužících k podnikání, umístěných v areálu rekreační oblasti Štěrkoviště v objektu bez č.p., nacházející se na pozemku parc.č.st.2692 v k.ú. Otrokovice, o celkové výměře 16 m2 a dále část pozemku parc. č. 3359/1 v k.ú. Otrokovice včetně zpevněné venkovní plochy o výměře 18,5 m2. Uvedené prostory budou sloužit k účelu užívání jako stánek pro prodej nápojů, cukrovinek a zmrzliny. Město Otrokovice vyhlašuje výběrové řízení za následujících podmínek:
Bc. Romana Stehlíková
17.5.2017Ženský pěvecký sbor rozdává radost doma i v zahraničí
Ženský pěvecký sbor v Dubnici nad Váhom
Ženský pěvecký sbor, jenž působí v našem městě 50. rokem, zahájil letošní sezónu sérií vystoupení. Dne 30. dubna zavítal do družebního města Dubnica nad Váhom, kde zpestřil májové oslavy trojicí koncertů. Patří se touto cestou poděkovat vedení města za velmi vřelé přijetí a pohostinnost, jaké se nám dostalo.
Bc. Romana Stehlíková
16.5.2017Mažoretky představí v Otrokovicích velkolepou podívanou
Pozvánka
Barevné kostýmy, mažoretkové či twirlingové hůlky, úsměvy ve tvářích a taneční pochody. To všechno patří neodmyslitelně k soutěži mažoretek, která se do Otrokovic opakovaně vrací. I v letošním roce bude možné spatřit pochodové defilé v sobotu 27. května ve veřejném prostranství ve městě, a pódiové formace můžete obdivovat ve sportovní hale Střední odborné školy Otrokovice.
Bc. Romana Stehlíková
12.5.2017Otrokovické děti zvítězily ve Visegrádských sportovních hrách
Otrokovický tým
Dva dny plné her a sportu zažívalo v Otrokovicích sto dvacet dětí ze států visegrádské čtyřky. Soutěžící se utkali v kopané, vybíjené a atletických disciplínách. Nad slovenskou Dubnicí nad Váhom zvítězil celkově o jeden bod otrokovický tým. Putovní pohár letos zůstává doma.
Bc. Romana Stehlíková
12.5.2017Informace o dopravním omezení na Baťově
město Otrokovice
V sobotu 27. května 2016 od 8.00 do 13.00 hodin bude úplně uzavřen provoz na tř. Tomáše Bati (na silnici č. III/36746) v Otrokovicích. Důvodem je pořádání kulturní a společenské akce „Mistrovství Moravy a Slezska – Národní šampionát mažoretek“. Objízdná trasa bude vedena po místních komunikacích přes ulici Ml. Stavbařů a Štěrkoviště.
Bc. Romana Stehlíková
12.5.2017Otrokovický SENIOR opět nabízí bezplatnou pomoc lidem s demencí a jejich pečujícím
Pozvánka
V SENIORu Otrokovice funguje od roku 2015 CENTRUM POMOCI, jehož cílem je pomáhat lidem s demencí a jejich rodinným pečujícím. V pondělí 5. června 2017 se uskuteční od 16 do 18 hodin další setkání rodinných pečujících v SENIORu Otrokovice, budově C, vedle Společenského domu. Setkání je určeno pro ty, kteří mají s tímto tématem osobní zkušenost nebo je tato problematika zajímá.
Bc. Romana Stehlíková
12.5.2017Kávu na triko si mohou dát soutěžící v otrokovické radnici
Pozvánka na kávu na triko
Motivační soutěž Do práce na kole odstartovala začátkem května. Pro soutěžící se již stalo tradicí, že si mohou dát kávu na triko. Letos poprvé bude tato možnost i v otrokovické radnici. Přijeďte v soutěžním tričku Do práce na kole 2017 ve středu 17. května do přízemí radnice v Otrokovicích v době od 15 do 17:30. Dostanete výbornou kávu!
Bc. Romana Stehlíková
11.5.2017Ceny za Městské koupaliště a Rekreační oblast Štěrkoviště zůstávají i letos stejné
Městské koupaliště
O tom, že se ceny venkovního koupání v Otrokovicích nezvýší, rozhodli radní na včerejším jednání. Městské koupaliště Otrokovice bude veřejnosti otevřeno podle klimatických podmínek a Rekreační oblast Štěrkoviště mohou návštěvníci využívat neomezeně.
Bc. Romana Stehlíková
11.5.2017Omezení provozu Mateřské školy Otrokovice v letních měsících
logo MŠO
Kromě čtyř pracovních dnů bude přes letní prázdniny zabezpečen chod Mateřské školy Otrokovice. V měsících červenci a srpnu 2017 mohou děti pracujících rodičů navštěvovat dvě zařízení otrokovické školky. MŠ J. Jabůrkové 1389 a MŠ J. Žižky 1356 budou otevřeny kromě pondělí až čtvrtku 28. – 31. srpna 2017. Na tyto dny se musí rodiče připravit a zajistit pro své děti hlídání.
Bc. Romana Stehlíková
11.5.2017Výtvarný spolek Rozumění vystavuje v Městském divadle Zlín
Jiří Holub, Petr Klokočka
V úterý 9. května v 17 hodin byla slavnostně zahájena výstava s názvem „Před oponou“ spolku Rozumění ve zlínském divadle. Vernisáž zahájil Ženský pěvecký sbor pod vedením pana Marka Obdržálka.
Bc. Romana Stehlíková
11.5.2017Senioři se sešli v Otrokovické BESEDĚ
předsedkyně klubů důchodců
Město Otrokovice je zřizovatelem tří klubů důchodců – na Baťově, v Kvítkovicích a na Trávníkách. Senioři se v klubech věnují zájmovým činnostem a koníčkům, které odpovídají jejich věku a zálibám. Pořádají cestopisné přednášky, literární pásma, navštěvují divadlo, připravují ochutnávky, výstavky, cvičí paměť, jógu, atd.
Bc. Romana Stehlíková
11.5.2017Obyvatele Bahňáku zajímala výstavba supermarketu a aktuální regulační plán
město Otrokovice
Třetí setkání vedení města Otrokovice s veřejností se uskutečnilo v hotelu Baťov – Společenský dům zejména pro obyvatele místní části Bahňák. Občané našeho města byli obeznámeni s plánem zřizování místních komisí, ale měli příležitost zeptat se osobně otrokovických radních na témata, kterými se zabývají a která je trápí.
Bc. Romana Stehlíková
11.5.2017Visegrádské dětské sportovní hry odstartovaly
zahajovací ceremoniál
Česko, Slovensko, Polsko a Maďarsko. Čtyři sportovní týmy z těchto zemí se utkaly ve středu 10. května ve Sportovním areálu Baťov v kopané a vybíjené. První den Visegrádských dětských her skončil nejlépe pro sportovce ze slovenské Dubnice. V obou disciplínách se umístili na prvním místě. Otrokovičtí soutěžící získali v obou případech místo druhé.
Bc. Romana Stehlíková
10.5.2017Vyřizování žádostí do SENIORu Otrokovice
logo SENIORU
V posledních měsících se na nás obrací stále více lidí s dotazy a připomínkami k vyřízení jejich žádostí o přijetí do domova pro seniory nebo do domova se zvláštním režimem. Kapacity těchto zařízení v širokém okolí jsou plné a zvyšuje se množství podaných žádostí. Proto považujeme za potřebné informovat občany o postupu vyřizování žádostí do těchto pobytových zařízení sociálních služeb.
Bc. Romana Stehlíková
10.5.2017Otrokovický in-line pohár startuje tuto sobotu
pozvánka na OIP
Počasí v posledních týdnech zatím bruslení na kolečkových bruslích příliš nepřálo, ale to se změní již tuto sobotu 13. května, kdy se naplno roztočí kolečka tradičního seriálu závodů v in-line bruslení známý jako Otrokovický in-line pohár (OIP).
Bc. Romana Stehlíková
9.5.2017Rekonstrukce a dostavba Městské sportovní haly Otrokovice je zahájena
Poklepávání zákl. kamene - starosta J. Budek, hejtman ZK Jiří Čunek, zástupce zhotovitele Jiří Stacke a olympionik Oldřich Svojanovský
Symbolický akt poklepání základního kamene rekonstrukce a dostavby Městské sportovní haly se uskutečnil v úterý 9. května v 10 hodin. Za devět měsíců bude hala otevřena sportovcům a fanouškům ve zcela novém kabátě.
Bc. Romana Stehlíková

Zobrazeno je 25 z celkem 88 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  -1- 2 3 4  další stránka >
 

Zobrazit výběr sloupců tabulky »


Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Aktuální zpravodajství

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nejbližší akce

 • ČOKOLÁDOVÁ TRETRA 2017
  24.5.2017 9:15, Nový stadion TJ Jiskra - Štěrkoviště
  Ve středu 24.5.2017 se na Stadionu TJ Jiskra Otrokovice uskuteční poprvé v historii závod dětí a žactva o Čokoládovou tretru.

  Veškeré informace o akci a možnost přihlásit se najdete na www.cokoladovatretra.cz

  K účasti Vás srdečně zvou atleti TJ Jiskra Otrokovice, spolupracovníci oddílu a město Otrokovice.
  Typ akce: Sportovní akce
 • NÁRODNÍ ŠAMPIONÁT MAŽORETEK A TWIRLINGU ČESKE REPUBLIKY 2017
  27.5.2017 10:30
  Barevné kostýmy, mažoretkové či twirlingové hůlky, úsměvy ve tvářích a taneční pochody. To všechno patří neodmyslitelně k soutěži mažoretek, která se do Otrokovic opakovaně vrací. I v letošním roce bude možné spatřit pochodové defilé v sobotu 27. května ve veřejném prostranství ve městě, a pódiové formace můžete obdivovat ve sportovní hale Střední odborné školy Otrokovice.
  Typ akce: Sportovní akce
 • AKADEMIE DDM SLUNÍČKO
  28.5.2017 16:00, velký sál Otrokovické BESEDY
  Přijměte pozvání na slavnostní přehlídku zájmových kroužků. Akademie se uskuteční 28. května 2017 od 16 hodin.

  Vstupné dobrovolné.
  Typ akce: Kulturní akce
 • OTROKOVICE MAJÍ TALENT aneb HLEDÁ SE OTROKOVICKÝ GOŤÁK
  31.5.2017 18:00, velký sál Otrokovické BESEDY
  Přijměte pozvání na městskou akci Otrokovice mají talent. Jedná se o 5. ročník městské finálové soutěže v sólovém zpěvu pro žáky 6. - 9. tříd základních škol a nižšího stupně gymnázia.

  Vstup zdarma.
  Typ akce: Kulturní akce
 • MidnightRide ´17
  3.6.2017 19:00
  Srdečně Vás zveme na noční motorkářskou vyjížďku.

  Program:
  19:00 - 21:00 hod. - beseda s Jardou Šímou
  22:00 - start noční vyjížďky z parkoviště Continental Barum

  Více informací na www.czechbikers.cz
  Typ akce: Sportovní akce
 

Další akce

 

Kalendář akcí

 

<< Květen 2017 >>

PoÚtStČtSoNe
18. týden1234567
19. týden891011121314
20. týden15161718192021
21. týden22232425262728
22. týden2930311234
23. týden567891011

Další akce


Anketa

Jaké produkty byste přivítali na Farmářském dni, který se v Otrokovicích uskuteční 9. dubna 2017?

Konkrétní náměty a připomínky můžete zasílat na: stehlikova@muotrokovice.cz

Celkem hlasovalo: 181


Městská televize on-line

Přehrávač


Noviny


 

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Zpět na začátek stránky

web & design , redakční systém