Otrokovice - Oficiální stránky města


Vyhledávání


Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB

Cesta: Titulní stránka


Aktuální zpravodajství

 
 

Zobrazeno je 25 z celkem 84 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  -1- 2 3 4  další stránka >
 
ZměněnoNázev a anotaceZveřejnil
23.6.2017Úspěchy kroužků aerobiku DDM Sluníčko Otrokovice – odloučené pracoviště Tlumačov 2017
Aerobic
Do kroužků aerobiku se v sezóně 2016/2017 přihlásilo celkem 103 členů. V září jsme děti rozdělili do skupin podle věkového průměru, který je daný na soutěže. Přivítali jsme také spoustu nových členů, kteří jsou velmi šikovní, a je radost s nimi pracovat. V kategorii do 7 let jsme měli 21 dětí ve věkovém rozmezí 5 – 8 let.
Bc. Romana Stehlíková
22.6.2017Knihobudka zpříjemní lidem volné chvíle na koupališti
Knihobudka
Ve čtvrtek 22. června byl spuštěn provoz knihobudky umístěné v areálu Městského koupaliště v Otrokovicích. Tato letní miniknihovnička vznikla ze starého regálu, který barvami rozveselili žáci ZUŠ Otrokovice.
Bc. Romana Stehlíková
22.6.2017Žáci otrokovických základních škol změřili síly při sportovním klání
Hromadná fotka všech soutěžících
Ani středeční vysoké teploty neodradily děti od sportování. 21. června se utkali žáci prvního stupně základních škol v atletických disciplínách ve Sportovním areálu Baťov. Měli příležitost ukázat rodičům a veřejnosti, jak sportují pod vedením trenérů během školního roku. Soutěžící probíhali obratnostní dráhou, házeli raketkou, skákali přes překážky a předvedli dovednosti s míčem.
Bc. Romana Stehlíková
21.6.2017Město nabízí pronájem prostor v centru města. Končí prodejna knih
knihkupectví
Město Otrokovice vyhlašuje výběrové řízení na pronájem prostor sloužících k podnikání nacházejících se v přízemí budovy č. p. 1790, ul. Hložkova, Otrokovice, který je součástí pozemku parc. č. st. 16/1 v k. ú. Otrokovice, o celkové výměře 99,90 m2. Dříve prostory sloužily k účelu prodejny knih a pro město Otrokovice bude výhodou zachování tohoto účelu v tomto místě za následujících podmínek:
Bc. Romana Stehlíková
21.6.2017Zasedání Zastupitelstva města Otrokovice - mimořádně již ve středu 28.06.2017
město Otrokovice
Mimořádně již ve středu 28. června 2017 od 16 hodin se ve velkém sále Otrokovické BESEDY uskuteční již devatenácté zasedání Zastupitelstva města Otrokovice.
Lenka Kvapilová
20.6.2017Polyfunkční komplex Atrium nabídne nové centrum pro nakupování i bydlení v Otrokovicích
Vizualizace Atria
Developerská společnost PMT ATRIUM připravila revitalizaci původně hotelového objektu. Obyvatelé i zájemci o nové bydlení se mohou těšit na příjemnou změnu, která oživí samotné srdce města.
Bc. Romana Stehlíková
20.6.2017Moraviaman. Závod, který pomáhá
Pozvánka
Necelé čtyři kilometry plavání, čtyřicet dva kilometrů běhu a sto osmdesát kilometrů jízdy na kole. Tyto disciplíny čekají na soutěžící mezinárodního závodu Moraviaman triatlon 2017. Hlavní závod se uskuteční v sobotu 24. června v 7 hodin. Celkový program je dvoudenní a začíná už v pátek 23. června na otrokovickém Štěrkovišti. Přijďte si užít sportovní víkend.
Bc. Romana Stehlíková
20.6.2017V Otrokovicích uctili památku Josefa Valčíka, Marie Hrdličkové a Františka Hložka
Pomník Josefa Valčíka
Slavnostní položení kytic, zapálení svíček a uctění památky Josefa Valčíka, Marie Hrdličkové a Františka Hložka se uskutečnilo v Otrokovicích v pondělí 19. června v dopoledních hodinách za účasti zástupců města Otrokovice a dalších významných hostů. Osobně se dostavila také Vlasta Tkadlecová, neteř Josefa Valčíka.
Bc. Romana Stehlíková
16.6.2017Povodně před dvaceti lety stmelily obyvatele Otrokovic
beseda
Najít alespoň malé pozitivum na zkáze, která postihla nejen Otrokovice přesně před dvaceti lety, se podařilo účastníkům besedy s názvem „Za vodou aneb 20 let poté“, která se uskutečnila ve čtvrtek 15. června Otrokovické BESEDĚ. Ničivé povodně sebraly majetky, vzpomínky, ale i celé domovy stovkám rodin z Otrokovic. Z besedování vyplynulo, že v době krize, se umí Otrokovičané spojit a vzájemně si pomáhat.
Bc. Romana Stehlíková
16.6.2017V sobotu 24. června se koná MORAVIAMAN 2017. Informujeme o dopravním omezení
Fotografie místa dopravního omezení
V souvislosti s konáním mezinárodního závodu v triatlonu MORAVIAMAN 2017, který se uskuteční v sobotu 24. června 2017, bude na závodem dotčených silnicích plánované dopravní omezení. Hlavní zázemí závodu je v prostoru Rekreační oblastní Štěrkoviště a tratě zasahují do Kvasic, Střížovic, Trávníku a Tlumačova.
Bc. Romana Stehlíková
15.6.2017Cvičná evakuace v budově SENIORu C proběhla úspěšně
logo SENIORu
Ve čtvrtek 15. června 2017 v 10.30 hodin se v budově SENIORu C uskutečnila cvičná evakuace obyvatel.
Bc. Romana Stehlíková
13.6.2017Zkontrolujte si platnost řidičských průkazů
Ilustrační foto řidičského průkazu
Městský úřad Otrokovice doporučuje řidičům, aby si zkontrolovali platnost svých řidičských průkazů. Datum platnosti je uveden na přední straně řidičského průkazu v položce 4b. Statistiky hovoří jasně. Jen do konce roku si musí vyměnit řidičské průkazy ještě 1311 otrokovických řidičů.
Bc. Romana Stehlíková
13.6.2017Druhé místo v celostátní soutěži získali žáci z trávnické školy
Vítězové soutěže
U příležitosti Světového dne knihy a autorských práv vyhlásil Svaz českých knihkupců a nakladatelů společně s firmou Albatros Media soutěž pro třídní kolektivy základních škol s názvem Objevte své knihkupectví. Druhé místo ve své kategorii získali žáci ze Základní školy Trávníky.
Bc. Romana Stehlíková
12.6.2017NADĚJE opět zářila. Benefiční festival Jeden den přinesl přes třicet tisíc
Účastníci festivalu Jeden den
Stovky návštěvníků navzdory dopolednímu deštivému počasí přišly v sobotu do lanového centra v Otrokovicích podpořit umělce s handicapem i ty zdravé na 6. ročník open air festivalu Jeden den. Návštěvníci si tak mohli vychutnat koncerty studentů Gymnázia Otrokovice nebo skupiny Pass, večer pak Hudby Fryšták nebo Tomáše Mikulce.
Bc. Romana Stehlíková
8.6.2017Do kampaně Do práce na kole se zapojuje každým rokem více účastníků
společná fotografie
Již počtvrté se společně zapojili v měsíci květnu soutěžící z měst Zlín a Otrokovice a blízkého okolí v motivační kampani Do práce na kole 2017. Hlavním organizátor projektu spolek Auto*Mat spolupracoval letos s 33 městy po celé republice. Cílem soutěže je hravou formou přivést obyvatele měst k využívání šetrných způsobů dopravy a ulevit životnímu prostředí. Od loňska se mohou soutěže kromě cyklistů zúčastnit také běžci, chodci, vozíčkáři a ostatní, kteří jezdí do práce „na vlastní pohon“.
Bc. Romana Stehlíková
7.6.2017Výstavba skladu, zeleň a dopravní obslužnost byla hlavní témata besedy v Kvítkovicích
město Otrokovice
Čtvrté setkání vedení města Otrokovice s veřejností se uskutečnilo v budově hasičské zbrojnice pro obyvatele Kvítkovic a oblasti Letiště. Občané našeho města byli obeznámeni s plánem zřizování místních komisí, ale měli příležitost zeptat se osobně otrokovických radních na témata, kterými se zabývají a která je trápí. Besedy s veřejností se v letošním roce uskutečnily již ve všech částech města.
Bc. Romana Stehlíková
7.6.2017V Mateřské škole Otrokovice jsou volná místa
logo MŠO
Ve dnech 3. 5. - 4. 5. 2017 se uskutečnil zápis dětí do Mateřské školy Otrokovice. Pro školní rok 2017/2018 bylo přijato 124 dětí a stále zůstávají místa neobsazena.
Bc. Romana Stehlíková
2.6.2017Dvacet let od velké vody připomene i koncert skupiny Spirituál Kvintet
Pozvánka na Spirituál Kvintet
V letošním roce si připomíná řada měst velkou vodu, která se prohnala napříč Českou republikou v roce 1997. V Otrokovicích se při této příležitosti konají už od začátku roku akce mapující zkázu, kterou povodně přinesly. Vzpomínky na rok 1997 zakončí koncert skupiny Spirituál Kvintet. 15. června v 18 hodin jste zváni do Otrokovické BESEDY. Vstupné je dobrovolné. Výtěžek z koncertu poputuje do místní pobočky NADĚJE.
Bc. Romana Stehlíková
2.6.2017Teplárna podpoří akce města Otrokovice
Podpis smlouvy - Jaroslav Budek a Petr Jeník
Teplárna Otrokovice se bude opět významně podílet na akcích, které letos plánuje město Otrokovice. Předseda představenstva Teplárny Otrokovice Petr Jeník a starosta Otrokovic Jaroslav Budek podepsali dnes smlouvu o podpoře na rok 2017.
Bc. Romana Stehlíková
1.6.2017Největší letošní pěvecký talent je Katka Kratochvílová
Vítězky soutěže - Katka Kratochvílová, Natálka Zaoralová a Martina Ondrušková
Pátý ročník pěvecké soutěže „Otrokovice mají talent aneb hledá se otrokovický Goťák“ žáků základních škol a gymnázia se uskutečnil poslední květnový den v Otrokovické BESEDĚ. Letošní vítězkou je třináctiletá Kateřina Kratochvílová, která s písní You´ve Got a Friend od interpretky Carole King, získala první místo. Katka si zároveň získala přízeň obecenstva a byla jí udělena Cena diváků. Vítězka se tak automaticky dostává do semifinále soutěže Czechtalent 2017.
Bc. Romana Stehlíková
31.5.2017Město vyhlašuje 15. ročník soutěže "Naše město v květech a zeleni"
Propozice soutěže
Odbor rozvoje města MěÚ Otrokovice pod patronací starosty města Jaroslava Budka vyhlašuje 15. ročník tradiční soutěže "Naše město v květech a zeleni". Cílem této akce je podpořit a ocenit aktivitu obyvatel našeho města ve zlepšování a zkrášlování svého okolí.
Bc. Romana Stehlíková
31.5.2017Proč nemůže město informovat o mimořádných událostech okamžitě? Protože…
město Otrokovice
…při odpovědi na tuto otázku je potřeba nejprve zdůraznit, že existuje integrovaný záchranný systém (IZS). Prvotní úlohu při mimořádných událostech na území České republiky vždy plní složky IZS, tedy Hasičský záchranný sbor, Policie ČR a Zdravotnická záchranná služba. Součinnost obce nastupuje na základě požadavku ze strany velitele zásahu složky IZS, nečastěji pak HZS. Není úkolem obce, a při nejlepší vůli není ani v jejich silách, suplovat činnost profesionálních složek IZS.
Bc. Romana Stehlíková
30.5.2017Lidé mohou žádat o dotace na využití srážkové a odpadní vody
město Otrokovice
Dotace pro vlastníky či stavebníky rodinných a bytových domů na využití srážkové a odpadní vody v domácnosti i na zahradě:
Bc. Romana Stehlíková
30.5.2017Lukáš Hájek vytvořil výtvarnou práci, za kterou získal cenu starosty města
Lukáš Hájek, Jaroslav Budek a moderátoři
Starosta Otrokovic Jaroslav Budek předal ocenění desetiletému Lukáši Hájkovi za výtvarnou práci s názvem „Až mi bude dvacet, budu mít výra Kulíška“. Vyhodnocení mezinárodní výtvarné soutěže zrakově postižených dětí a mládeže Radost tvořit se uskutečnilo v Kongresovém centru ve Zlíně v pondělí 29. května 2017 ve 13 hodin.
Bc. Romana Stehlíková
29.5.2017Městské koupaliště s vyhřívanou vodou zahajuje provoz v úterý 30. května
Městské koupaliště Otrokovice
Každoročně na přelomu května a června zahajuje provoz Městské koupaliště na Baťově. Vzhledem k teplému počasí bude letos otevřeno již koncem měsíce května. Od úterý 30. května 2017 od 10 hodin si mohou návštěvníci zaplavat v bazénu s vyhřívanou vodou. Podmínkou provozu v dalších dnech je pouze teplé počasí bez bouřek a deště.
Bc. Romana Stehlíková

Zobrazeno je 25 z celkem 84 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  -1- 2 3 4  další stránka >
 

Zobrazit výběr sloupců tabulky »


Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Aktuální zpravodajství

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nejbližší akce

 • Náměstí 2017 - Blue Night
  25.6.2017 16:00, Náměstí 3. května
  Skupina rockových veteránů, kteří vsadili na klasický repertoár 60. a 70. let. Uslyšíte písně rockových legend Grand Funk Railroad, The Doors, UFO, MC 5, Spencer Davis Group i vlastní tvorbu kapely. Blue Night jsou: Jan Vrba - kytara, Dan Šindel - zpěv, Milan Šabacký - basová kytara a Zdeněk Babík - bicí.
  Typ akce: Kulturní akce
 • CARNIVAL HOUSE
  30.6.2017 19:00
  První open air akce pod Carnival House Events s elektronickou taneční hudbou v Otrokovicích se zahraničním interpretem Skytech.

  VSTUPENKY
  Předprodej od 5.ČERVNA na těchto místech:
  SUBFORM / MEATFLY Zlín (Zlaté Jablko Zlín)
  MR GRILL Otrokovice

  CENA
  1.vlna (pouze 200 kusů) 150 Kč
  2.vlna (do vyprodání) 200 Kč
  VIP 990 Kč

  Přijďte si vychutnat taneční festivalovou atmosféru!
  Typ akce: Kulturní akce
 • Koncert Mládežnického dechového orchestru z maďarského Vácu, Ženského pěveckého sboru Otrokovice a Základní umělecké školy Otrokovice
  5.7.2017 17:30, Náměstí 3. května
  Koncert Mládežnického dechového orchestru z maďarského Vácu, Ženského pěveckého sboru Otrokovice a Základní umělecké školy Otrokovice pořádaný v rámci partnerství našich měst. Koncert se uskuteční dne 05.07.2017 na náměstí 3. května v Otrokovicích.

  Program:
  17.30 zahájení, uvítání hostů
  17.35 vystoupení ŽPSO
  17.50 vystoupení ZUŠ
  18.00 koncert dechového souboru z Vácu
  18.45 ukončení koncertu.
  Typ akce: Kulturní akce
 • NÁMĚSTÍ 2017 - Bob a Bobek & spol.
  9.7.2017 16:00, Náměstí 3. května
  Další pohodové odpoledne z letního cyklu koncertů na náměstí před Besedou, tentokrát s akusticky hrajícím souborem Bob a Bobek & spol., což není nikdo jiný než Kamil Dyják (piano, zpěv), Jarda Bobowski (kytara, zpěv) a hosté - Jan Kotulán (housle) a Martin Ničajevský (bicí).
  Typ akce: Kulturní akce
 • BESEDA S MYSTIČKOU IVOU ADAMCOVOU
  14.7.2017 17:00, velký sál Otrokovické BESEDY
  aneb Prázdninové povídání s Ivankou v Otrokovicích, tentokrát na téma: “Vše je dobré”.
  Vstupné na www.centrumarkana.cz
  Typ akce: Kulturní akce
 

Další akce

 

Kalendář akcí

 

<< Červen 2017 >>

PoÚtStČtSoNe
22. týden2930311234
23. týden567891011
24. týden12131415161718
25. týden19202122232425
26. týden262728293012
27. týden3456789

Další akce


Anketa

Kterou část Otrokovických letních slavností si nejvíce užijete?

Konkrétní náměty a připomínky můžete zasílat na: stehlikova@muotrokovice.cz

Celkem hlasovalo: 33


Městská televize on-line

Přehrávač


Noviny


 

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Zpět na začátek stránky

web & design , redakční systém