Otrokovice - Oficiální stránky města


Vyhledávání


Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB

Cesta: Titulní stránka


Aktuální zpravodajství

 
 

Zobrazeno je 25 z celkem 105 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  -1- 2 3 4 5  další stránka >
 
ZměněnoNázev a anotaceZveřejnil
20.10.2017Průběžná volební účast v Otrokovicích
Ve dnech 20. a 21. 10. 2017 se konají volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Průběžná volební účast je v našem městě po prvním dnu voleb přibližně 42,89 %.
Bc. Romana Stehlíková
19.10.2017Blíží se 5. ročník Národní potravinové sbírky
Národní potravinová sbírka je iniciativou organizace Byznys pro společnost v partnerství s Českou federací potravinových bank, Charitou ČR, NADĚJÍ a Armádou spásy. V sobotu 11. listopadu bude možné v 747 obchodech po celé republice nakoupit a darovat potraviny pro lidi, kteří trpí nouzí a nedostatkem potravin.
Bc. Romana Stehlíková
18.10.2017Chcete volit? Musíte mít platný doklad totožnosti
Chystáte se k volbám a zjistili jste, že nemáte platný občanský průkaz ani cestovní pas? Nabízíme řešení. Občanský průkaz bez strojově čitelných údajů – tzv. rychlovku s měsíční platností, Vám na Městském úřadě v Otrokovicích vyřídí na počkání a zcela zdarma.
Bc. Romana Stehlíková
18.10.2017Pozvání na slavnostní večer k příležitosti 99. výročí vzniku čs. státu
99. výročí vzniku samostatného československého státu si město Otrokovice připomene ve středu 25. října 2017 pietním aktem i slavnostním večerem. V 16 hodin se uskuteční pietní kladení věnců k pomníku obětem 1. světové války na nám. 3. května. Poté proběhne u pomníku v Kvítkovicích před kaplí sv. Anny.
Bc. Romana Stehlíková
17.10.2017Připojte se k oslavám Gymnázia Otrokovice
Hned dvě kulatá výročí bude oslavovat otrokovické gymnázium. Při příležitosti 60. výročí založení divadelního souboru Variace a 50. výročí hudebního sboru připravili pracovníci a žáci Gymnázia Otrokovice program, který se uskuteční v sobotu 11. listopadu 2017 v prostorách školy a Otrokovické BESEDY. Zvána je široká veřejnost, vstup je volný.
Bc. Romana Stehlíková
16.10.2017Uložit broučky k zimnímu spánku přišel rekordní počet dětí
Je nedělní říjnové odpoledne, slunce hřeje skoro jako v létě a na Bahňáku u přístaviště je pro děti připravena říše broučků. Každý dětský účastník je připraven splnit osm úkolů, aby na konci cesty mohl uložit broučka k zimnímu spánku. To byl sedmý ročník Uspávání broučků, který zaznamenal v Otrokovicích rekordní počet návštěvníků. Přišlo téměř 190 dětí a 180 dospělých!
Bc. Romana Stehlíková
13.10.2017Obrazy ze života ve dřevě představí Josef Švehlík
Výtvarný spolek Rozumění zorganizoval k 80. narozeninám výtvarníka Josefa Švehlíka autorskou výstavu, na kterou zve širokou veřejnost. Ručně řezané figurky s motivem besedy u cimbálu od Josefa Kolečkáře doplní kolekce plastik jubilanta. Vernisáž se uskuteční v pondělí 23. října 2017 v 18 hodin v Městské galerii Otrokovice. Vstup je volný.
Bc. Romana Stehlíková
13.10.2017Město Otrokovice ve spolupráci s Nadačním fondem Jana Antonína Bati pořádá výtvarnou soutěž
Jan Antonín Baťa se narodil 11. března 1898. Příští rok uplyne 120 let od jeho narození a k této příležitosti se uskuteční ve Zlíně, Otrokovicích a Uherském Hradišti několikadenní konference pod názvem „Budování baťovských továren a měst v Československu a ve světě“. Součástí pocty tomuto významnému podnikateli je vyhlášení výtvarné soutěže pro žáky základních škol.
Bc. Romana Stehlíková
12.10.2017Stop zápachu pokračuje. Krajský úřad stanovil podmínky společnosti MAT
Další výsledek soustředěného tlaku města Otrokovice směřujícího k zabránění zápachu na Bahňáku je nadosah. Ve středu 11. října 2017 byl na otrokovickou radnici doručen dopis České inspekce životního prostředí, ve kterém jsou popsány konkrétní podmínky, které musí původce zápachu společnost MAT nejpozději v průběhu roku 2018 splnit.
Bc. Romana Stehlíková
12.10.2017Opatrnosti při uzavírání smluv není nikdy dost
Nabízíme pár užitečných rad, například jak předejít uzavření smlouvy, kterou jste vlastně uzavřít vůbec nechtěli. Nebo, jak se chránit před nepoctivci ve svém domově.
Bc. Romana Stehlíková
11.10.2017Memoriál MUDr. Podmolíka zve k účasti širokou veřejnost
Přijďte v sobotu 4. listopadu 2017 rozběhat vaši firmu, úřad, oddíl, rodinu a přátele na
XVIII. ročník Memoriálu MUDr. Josefa Podmolíka v půlmaratonu, štafetovém půlmaratónu dospělých a mládežnických smíšených družstev, běžecký závod mladšího a staršího žactva, firem, institucí, rodin a přátel.
Bc. Romana Stehlíková
10.10.2017Otrokovičtí se ani příští rok nudit nebudou
Alespoň jedna kulturní, společenská nebo sportovní akce v měsíci se uskuteční v Otrokovicích během příštího roku. Seznam některých významných akcí, které pořádá pro město Otrokovická BESEDA, schválili členové Rady města Otrokovice na svém posledním jednání.
Bc. Romana Stehlíková
10.10.2017Vandalové, styďte se!
Co může vést člověka k tomu, aby ničil veřejný majetek? Neznámý vandal si dal nelehkou práci s odstraněním pamětní desky z kamene u páteřní cyklostezky podél řeky Dřevnice. Desku našla kolemjdoucí dáma a odevzdala na informace Městského úřadu Otrokovice.
Bc. Romana Stehlíková
10.10.2017Město Otrokovice ve spolupráci s Nadačním fondem Jana Antonína Bati pořádá výtvarnou soutěž
Soutěž „Budování baťovských továren a měst v Československu a ve světě při příležitosti 120. výročí narození Jana Antonína Bati“ je součástí doprovodného programu konference se stejným názvem.
Bc. Romana Stehlíková
9.10.2017Město nechá opravit komunikace v okolí polikliniky
Téměř dva a čtvrt milionu korun vynaloží otrokovická radnice na opravy okolí Městské polikliniky Otrokovice. Úpravy se dotknou komunikací, chodníků a parkovacích stání. Tak rozhodli otrokovičtí radní na svém posledním jednání.
Bc. Romana Stehlíková
9.10.2017Deštivé „Do práce na kole“ soutěžící neodradilo
Do práce na kole. To je už tradiční jarní soutěž cyklistů, chodců i bruslařů, kteří se do práce dostávají takzvaně po svých. Letos připravili organizátoři novinku, zářijovou výzvu. Ta se uskutečnila během Evropského týdne mobility v termínu od 16. do 22. září. Ačkoli počasí právě v tomto týdnu moc cyklistice nepřálo, zapojilo se do této výzvy na 2 662 účastníků z celé ČR.
Bc. Romana Stehlíková
6.10.2017Čteme s mámou, čteme s tátou, čteme s knihovnou. To bylo letošním mottem Týdne knihoven
Celorepubliková akce Týden knihoven je u konce. V téměř osmnáctitisícových Otrokovicích se knihovnice zaměřují zejména na novou generaci čtenářů. Cílí ale také na pravidelné návštěvníky knihovny a připravují pro ně každoročně celou řadu výhod. Výsledkem akce jsou stovky nově zaregistrovaných čtenářů, jiní si odnesli knihy za desetikorunu, další využili třeba knihovnické amnestie.
Bc. Romana Stehlíková
6.10.2017Dům dětí a mládeže Sluníčko nabídne v říjnu bohatý program
Pracovníci DDM Sluníčko Otrokovice připravili pro veřejnost v měsíci říjnu celou řadu zajímavých akcí. Těšit se můžete třeba na Den otevřených dveří, Uspávání broučků, závody RC aut nebo Strašidelný halloween.
Bc. Romana Stehlíková
5.10.2017Cvičný požární poplach s evakuací obyvatel v budově SENIORu B proběhl úspěšně
Ve čtvrtek 5. října 2017 v 9:30 hodin se v budově SENIORu B uskutečnil cvičný požární poplach s evakuací obyvatel.
Bc. Romana Stehlíková
5.10.2017Místostarosta králem. Ve čtvrtek pasoval žáky na čtenáře
V týdnu od 2 - 6. října 2017 se koná každoroční akce Týden knihoven. Městská knihovna Otrokovice připravila k této příležitosti celou řadu akcí pro všechny příznivce literatury, knih a četby. Mimo jiné byli žáci základních škol pasování na čtenáře.
Bc. Romana Stehlíková
4.10.2017Městská sportovní hala prochází proměnou
Každou první středu v měsíci se mimo pravidelné týdenní kontrolní dny mohou scházet představitelé a zastupitelé města na staveništi Městské sportovní haly Otrokovice. Zástupce zhotovitele a hlavní stavbyvedoucí informují vedení otrokovické radnice o aktuální situaci na stavbě a postupu prací. Ve středu 4. října se uskutečnil další kontrolní den. Práce na rekonstrukci sportovní haly začaly koncem dubna letošního roku.
Bc. Romana Stehlíková
4.10.2017V České republice probíhá první průzkum dopravního chování obyvatel
V současné době se koná v celé České republice doposud nejrozsáhlejší průzkum zaměřený na dopravu a její budoucnost. Na území města Otrokovice se průzkum dotkne 112 domácností, v rámci ORP Otrokovice budou zahrnuty obce Bělov, Tlumačov a Napajedla. Celkem navštíví tazatelé na území ORP Otrokovice 252 domácností.
Bc. Romana Stehlíková
3.10.2017Kraj vyhlásil další kolo kotlíkových dotací, příjem žádostí zahájí 25. října
Druhé kolo tzv. kotlíkových dotací vyhlásil dnes Zlínský kraj. Pro žadatele z kraje je připraveno celkem 155,340 milionu korun, příjem žádostí bude zahájen 25. října. Výzva, formulář žádosti i další důležité informace jsou zveřejněny na úřední desce i na webu Zlínského kraje v sekci „Kotlíkové dotace“. O poskytnutí, či neposkytnutí podpory rozhodnou rada a zastupitelstvo kraje v lednu nebo únoru příštího roku.
Bc. Romana Stehlíková
2.10.2017Bydlení pro sociálně slabé
Město Otrokovice zahájilo v letošním roce realizaci projektu „Pilotní ověření sociálního bydlení v Otrokovicích“, který je financován z Operačního programu Zaměstnanost.
Bc. Romana Stehlíková
10.10.2017Výběrové řízení na prodej osobního automobilu
Fabia Combi Classic, registrační značka 1Z6 6364
Bc. Romana Stehlíková

Zobrazeno je 25 z celkem 105 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  -1- 2 3 4 5  další stránka >
 

Zobrazit výběr sloupců tabulky »


Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Aktuální zpravodajství

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nejbližší akce

 • PODZIMNÍ BAZÁREK
  21.10.2017 9:00 - 13:00, velký sál Otrokovické BESEDY
  Bazárek pro všechny, kdo chtějí výhodně nakoupit či prodat dětské oblečení. Rezervace stolů (á 50 Kč) u paní Kozlové v Turistickém informačním centru Otrokovice, tel.: 571 118 103. Vstup na akci je zdarma.
  Typ akce: Kulturní akce
 • SLAVNOSTNÍ VEČER ke dni vzniku samostatného čs. státu
  25.10.2017 17:00, velký sál Otrokovické BESEDY
  V rámci večera se zajímavým kulturním programem bude udělena Cena města Otrokovice, tituly Osobnost města Otrokovice a Čestné občanství města Otrokovice.
  (Od 16 hodin se uskuteční pietní KLADENÍ VĚNCŮ k pomníku obětem 1. světové války na náměstí 3. května a v Kvítkovicích)
  Typ akce: Kulturní akce
 • HITY Z KAZEŤÁKU aneb jedinečná RETRO DISKOTÉKA
  27.10.2017 20:00, velký sál Otrokovické BESEDY
  Agentura Invent Production, s. r. o. uvádí
  HITY Z KAZEŤÁKU aneb jedinečná RETRO DISKOTÉKA
  Stylová zábava pro všechny milovníky nestárnoucích hitů posledních dekád minulého století. Jste srdečně zváni - a nejlépe v retro kostýmech! Bližší info na www.hityzkazetaku.cz

  Vstupné v předprodeji 150 Kč s místenkou.
  Typ akce: Kulturní akce
 • Otrokovické Svahy - 1.ročník otevřeného závodu v přespolním běhu
  28.10.2017 8:00, Nový stadion TJ Jiskra - Štěrkoviště
  Zveme Vás na otevřený závod v přespolním běhu - Otrokovické svahy. Veřejný závod v přespolním běhu na trati na 5 a 10 km s dětskými závody s centrem na Novém stadionu Tj Jiskra Otrokovice.
  Typ akce: Sportovní akce
 • MEMORIÁL MUDr. JOSEFA PODMOLÍKA V PŮLMARATONU
  4.11.2017 9:45, Sportovní areál Baťov
  Přijďte v sobotu 4. listopadu 2017 rozběhat vaši firmu, úřad, oddíl, rodinu a přátele na XVIII. ročník Memoriálu MUDr. Josefa Podmolíka v půlmaratonu, štafetovém půlmaratónu dospělých a mládežnických smíšených družstev, běžecký závod mladšího a staršího žactva, firem, institucí, rodin a přátel.

  Program závodů začíná v 9.45 závody žactva, v 10.30 startuje Memoriálový závod v půlmaratonu jednotlivců, ve 12.00 h start závodu štafet.

  Více informací a on-line přihlášky naleznete zde: www.pul-maraton.cz.
  Typ akce: Sportovní akce
 

Další akce

 

Kalendář akcí

 

<< Říjen 2017 >>

PoÚtStČtSoNe
39. týden2526272829301
40. týden2345678
41. týden9101112131415
42. týden16171819202122
43. týden23242526272829
44. týden303112345

Další akce


Anketa

I Otrokovická knihovna se připojuje k celorepublikové akci Týden knihoven, která se uskuteční od 2. do 6. října. Která nabídka Vás v rámci této akce nejvíce zaujala?

Konkrétní náměty a připomínky můžete zasílat na: stehlikova@muotrokovice.cz

Celkem hlasovalo: 151


Městská televize on-line

Přehrávač


Noviny


 

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Zpět na začátek stránky

web & design , redakční systém