Otrokovice - Oficiální stránky města


Vyhledávání


Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB

Cesta: Titulní stránka


Ohlédnutí za Otrokovickými letními slavnostmi

Víkend plný hudby, her, závodů, kultury a sportu přinesly Otrokovické letní slavnosti. Již po šesté nabídla otrokovická radnice ve spolupráci s Otrokovickou BESEDOU obyvatelům a návštěvníkům města bohatý program, kde si každý mohl vybrat zábavu podle své chuti.
Otrokovické letní slavnosti v akci
 

 
 

Počasí měli Otrokovičané opět objednáno. Tři slunečné dny přály tomu, aby se návštěvníci letního festivalu mohli bavit po celou dobu všech akcí.

O dynamické zahájení slavností se v parku před hotelem Baťov – Společenský dům  postarala rocková regionální kapela Kochta Band, následovala skupina Circus Problem a koncetní trio završily Tři Sestry Banditos. Do jedné hodiny ranní mohli návštěvníci tancovat na diskotékové After party. Pro milovníky letního kina se v jiné části města promítal film La la land.

Nejdelší festivalový den byla sobota. Program nabídnul širokou škálu možností opravdu pro každého ve všech částech města. Senioři si přišli poslechnout Boršičanku, děti řádily při show Světlany Nálepkové, na Štěrkovišti se utkalo na 400 závodníků Dračích lodí. Kvítkovický program nabídnul rockové, folkové a country vystoupení. Výletní loď Morava nabírala každých čtyřicet minut nové pasažéry a poskytovala klidné útočiště všem, kteří chtěli na chvíli uniknout festivalovému ruchu.  Výtvarníci z Otrokovic a jejich hosté, vystavili svá díla a za velkého zájmu diváků předváděli pálení keramiky Raku. V podvečerních hodinách nastoupila na pódium Naďa Urbánková, která rozezpívala stovky svých fanoušků. Zpěvák Voxel bavil obecenstvo nejen svými písničkami, ale také vtipnými komentáři. Hvězdou večera byla kapela Buty, která se s publikem podělila o všechny své hudební pecky. „Byla jsem zvědavá na Voxela, ale musím přiznat, že jsem byla trošku zklamaná. Na druhou stranu mi Buty všechno vynahradili a celý koncert jsem si náramně užila a v paměti osvěžila texty jejich nejznámnějších písniček. Atmosféra v kotli byla strhující,“ řekla návštěvnice slavností Lenka Kvapilová. Posledním vystupujícím na hlavním pódiu byla kapela Queenie – World Queen Tribue Band. „Show must go on“ znělo závěrem dne celými Otrokovicemi.

Nedělní speciální akce Nádam 2017 představila tradiční mongolský sportovní festival s bohatým doprovodným programem pro celou rodinu. Část programu se rozšířila také o modelářské letiště Bělov, kde se uskutečnila přehlídka leteckých modelů. Děti si přišly zakutálet před Otrokovickou BESEDU a třídenní letní otrokovický festival zakončila na Baťově za velkého zájmu diváků známá kapela TURBO.

„Otrokovických letních slavností se zúčastnili také představitelé našich partnerských měst. Ti ocenili pestrou programovou nabídku a pozdravili obyvatele našeho města při slavnostním zahájení na Baťově i v Kvítkovicích,“ uvedl starosta města Jaroslav Budek.

„Zdá se, že se značka OLS dostala do podvědomí lidí a tento letní festival si získal své stálé příznivce. Jsem rád, že lidé přišli a pobavili se. Velké poděkování patří všem, kteří se podíleli na přípravách a organizaci Otrokovických letních slavností,“ uzavřel místostarosta Jiří Veselý.

 

Fotogalerii z Otrokovických letních slavností naleznete na Facebooku města Otrokovice.

 

 

 

 

Další informace:

Romana Stehlíková

tisková mluvčí města Otrokovice

+420 723 606 758, +420 577 680 449

stehlikova@muotrokovice.cz

www.otrokovice.cz   

 
Zveřejnil: Bc. Romana Stehlíková
Vytvořeno / změněno: 18.7.2017 / 18.7.2017 | Zveřejnit od-do: 18.7.2017-10.9.2017

Líbí se?

 56% |  44%

Obslužné odkazy

 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nejbližší akce

 • IN-LINE ZÁVODY
  26.8.2017 9:00, Městský in-line ovál Otrokovice-Trávníky
  Přijďte fandit bruslařům na 3. kolo Otrokovického in-line poháru!
  Typ akce: Sportovní akce
 • RODRIGO RODRIGUEZ
  26.8.2017 19:00, velký sál Otrokovické BESEDY
  Bratrská jednota baptistů Zlín pořádá kytarový koncert RODRIGO RODRIGUEZ.
  Světoznámý kytarista opět v České republice. Přijďte si poslechnout jeho výjimečný talent a zajímavý osobní příběh. Více na www.rodrigo-koncert.cz
  Typ akce: Kulturní akce
 • Rozloučení s prázdninami aneb SRPNOVÁ NOC
  26.8.2017 20:00
  Tradiční taneční zábava se skupinou PREMIER a diskotékou Dalibora Dědka. Program na dvou pódiích. Kvalitní občerstvení zajištěno!

  Vstupné 100 Kč.
  Typ akce: Kulturní akce
 • ROZLOUČENÍ S PRÁZDNINAMI
  27.8.2017 14:00
  Přijďte se rozloučit s prázdninami v neděli 27.8.2017 od 14 hodin do Lanáčku Otrokovice. Bude zde spoustu her, tance a další zábavy.
  Typ akce: Ostatní
 • Soutěž historických ručních hasičských stříkaček - Memoriál Josefa Hiánka
  2.9.2017 14:00
  Srdečně Vás zveme na sportovní akci, která se uskuteční 2. září v Otrokovicích - Kvítkovicích. Veškeré informace o soutěži naleznete v přílože.

  Přihlášky do soutěže zasílejte do 31.8.2017 na emal: kondrich@volny.cz
  Typ akce: Sportovní akce
 

Další akce

 

Kalendář akcí

 

<< Srpen 2017 >>

PoÚtStČtSoNe
31. týden31123456
32. týden78910111213
33. týden14151617181920
34. týden21222324252627
35. týden28293031123
36. týden45678910

Další akce


Anketa

Kterou část Otrokovických letních slavností si nejvíce užijete?

Konkrétní náměty a připomínky můžete zasílat na: stehlikova@muotrokovice.cz

Celkem hlasovalo: 175


Městská televize on-line

Přehrávač


Noviny


 

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Zpět na začátek stránky

web & design , redakční systém