Otrokovice - Oficiální stránky města


Vyhledávání


Město Otrokovice dynamicky se
ROZVÍJEJÍCÍ MĚSTO
Město Otrokovice dynamicky se
ROZVÍJEJÍCÍ MĚSTO
Město Otrokovice dynamicky se
ROZVÍJEJÍCÍ MĚSTO
Město Otrokovice dynamicky se
ROZVÍJEJÍCÍ MĚSTO

Cesta: Titulní stránka > Město Otrokovice > Město a okolí > Životní prostředí a zvířata > Program kastrace toulavých koček a kocourů na území města Otrokovice 2017


Program kastrace toulavých koček a kocourů na území města Otrokovice 2017

 

V roce 2003 schválila Rada města Otrokovice „Program města Otrokovice na kastraci toulavých koček a kocourů na území města Otrokovice“ (dále jen „Program“). Hlavním důvodem zavedení „Programu“ byl záměr města omezit populaci toulavých koček na přijatelnou míru a dlouhodobě ji udržet. Od 01.04.2003 do konce roku 2010 byl tento „Program“ realizován pouze ve smluvním veterinárním zařízení. 


Od 01.01.2011 Rada města Otrokovice schválila změnu „Programu“ a to tak, že zákrok, na který se vztahuje poskytnutí příspěvku, může být proveden ve všech veterinárních ordinacích se sídlem na území města Otrokovice. Změna pro občany spočívá především v tom, že za provedený zákrok zaplatí veterinárnímu lékaři plnou částku a příspěvek z „Programu“ jim bude následně vyplacena v hotovosti na MěÚ Otrokovice, odboru životního prostředí, na základě předložení dokladu o provedení zákroku a splnění dalších podmínek stanovených „Programem“(viz níže).  

Pravidla naplňování „Programu“ platná od 01.01.2017 do 31.12.2017:
 1. „Program“ se vztahuje na zákroky prováděné u koček a kocourů ve vlastnictví a péči občanů s místem trvalého pobytu v Otrokovicích.
 2. Pro rok 2017 je stanovena výše příspěvku takto:

  Pohlaví zvířete

  Příspěvek (Kč/ks)

  Orientační cena zákroku (Kč/ks)

  Kocour

  150,-

  550,-

  Kočka

  300,-

  700,-


 3. Celkový objem finančních prostředků na zajištění „Programu“ na rok 2017 činí 25 000 Kč.
 4. Příspěvek v daném kalendářním roce bude městem poskytnut pouze do vyčerpání objemu finančních prostředků určených pro zajištění „Programu“, nerozhodne-li rada města jinak.
 5. Příspěvek je možno čerpat pouze na zákrok provedený ve veterinárních ordinacích se sídlem na území města Otrokovice a to pouze v příslušném kalendářním roce.
 6. Čerpání příspěvku je zajištěno tak, že majitel zvířete si po provedeném zákroku přijde osobně zažádat o příspěvek na Městský úřad Otrokovice, odbor životního prostředí, kde mu při splnění výše uvedených podmínek bude příspěvek proplacen oproti dokladu o zaplacení za provedení kastrace zvířete.

Bližší informace podá MěÚ Otrokovice, odbor životního prostředí, p. Batůšek, tel.: 577 680 280.
 

 

Kontext

Umístění: Menu > Mapa stránek > Město Otrokovice > Město a okolí > Životní prostředí a zvířata > Program kastrace toulavých koček a kocourů na území města Otrokovice 2017

Zobrazit vyhledávací formulář »


Nepřehlédněte


Městská televize on-line

Přehrávač


Noviny


 
 

Hlavní nabídka sekce

Přeskočit nabídku

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Zpět na začátek stránky

web & design , redakční systém