Otrokovice - Oficiální stránky města


Vyhledávání


Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB

Cesta: Titulní stránka


Městský úřad Otrokovice se snaží zvyšovat komfort pro své klienty

město Otrokovice
Chcete být informováni o možnosti vyzvednutí vyrobeného osobního dokladu? Zašleme vám SMS zprávu! Pojízdný úřad, elektronické objednávky, hlídání dětí v době vyřizování úředních záležitostí nebo wifi zdarma. To a mnoho dalších nadstandardních služeb nabízí otrokovický úřad. Nabídka poskytovaných služeb se stále rozrůstá.
 

 
 

Městský úřad Otrokovice nabízí již čtvrtým rokem informování klientů o vyhotoveném osobním dokladu prostřednictvím textových zpráv. „Tato služba je využívána veřejností ve stále větším rozsahu. Klient nemusí čekat na nejzazší termín vyzvednutí svého dokladu, ale bezprostředně po doručení vyhotoveného průkazu z centrály zasíláme na požádání SMS zprávy,“ informovala Renata Staňková z oddělení občanských průkazů a cestovních dokladů.

V čekárnách evidence obyvatel, občanských průkazů, cestovních dokladů a registru vozidel je pro občany zdarma zpřístupněn internet. Lepší orientaci v budovách úřadu nyní umožňují nově nainstalované ukazatele. Příjemnější prostředí radnice podtrhla nově zrekonstruovaná obřadní síň, která slouží nejen ke svatebním obřadům, ale je využívána také k poradám, setkáním s veřejnostní, školením a dalším příležitostem.

Hlídání dětí ve věku od tří do šesti let je další nadstandardní službou, která je klientům v Otrokovicích po dobu vyřizování úředních záležitostí zdarma nabízena. Již několik let zajišťuje úřad v Otrokovicích Pojízdný úřad, který je určen pro skupinu osob, která se zejména ze zdravotních či jinak závažných důvodů nemůže dostavit osobně. Úředník přijede za občanem a obstará požadovanou agendu. Tímto způsobem lze vyřídit občanský průkaz, ověření podpisu, změnu trvalého pobytu nebo službu Czech Point.

Od konce roku 2017 se vedení úřadu připravovalo na změny týkající se Obecného nařízení na ochranu osobních údajů, v médiích tolik zmiňované GDPR. „Město Otrokovice podniká všechny kroky, aby bylo zajištěno dodržování všech povinností stanovených tímto nařízením a abychom byli schopni doložit dodržení souladu se stanovenými povinnostmi,“ ubezpečila tajemnice Městského úřadu Otrokovice Radana Zenáhlíková.

 „Především při výkonu státní správy se úřad potýká s čím dál větší administrativní zátěží. O to víc je třeba ocenit kvalitní práci našich zaměstnanců, kteří jsou často pod velkým tlakem očekávání veřejnosti a kromě své každodenní práce se musí neustále vzdělávat a sledovat změny v legislativě,“ sdělila tajemnice Městského úřadu Otrokovice Radana Zenáhlíková.

„Kvalitní a rychlé zajišťování služeb pro občany a podnikatelské subjekty je prioritou našeho úřadu. V neposlední řadě se zaměřujeme také na přehledné prostředí a přívětivý přístup ke každému návštěvníkovi úřadu,“ uzavřela tajemnice.

 

 

 

Další informace:

Romana Stehlíková

tisková mluvčí města Otrokovice

+420 723 606 758, +420 577 680 449

stehlikova@muotrokovice.cz

www.otrokovice.cz 

 

 
Zveřejnil: Bc. Romana Stehlíková
Vytvořeno / změněno: 28.6.2018 / 28.6.2018 | Zveřejnit od-do: 28.6.2018-9.9.2018

Líbí se?

 60% |  40%

Obslužné odkazy

 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nejbližší akce

 • NÁMĚSTÍ 2018 - SUK VOLOK
  22.7.2018 16:00 - 22.7.2018
  Pokračování letního cyklu koncertů na náměstí 3. května před Besedou. Suk Volok je zlínská hudební skupina hrající vlastní písně s poetickými texty na pomezí kytarového alternativního rock popu. Původní hudební trio, které vzniklo v roce 2012 na troskách kapely PRÁZDNÉ OBALY, hraje po příchodu kytaristy a rodáka z Otrokovic Martina Wicherka ve složení: Lukáš Seďa – kytara, zpěv, Martin Wicherek – kytara, Roman Januška – baskytara, Petr Halašta – bicí V současné době je kapela ve fázi příprav nahrávání prvního regulérního alba.
  Typ akce: Kulturní akce
 • NÁMĚSTÍ 2018 - JAMTOUR
  5.8.2018 16:00 - 5.8.2018
  Další hudební odpoledne na náměstí před Besedou bude patřit kroměřížskému folkrockovému sdružení JAMTOUR. Na scéně působí přes deset let, od repertoáru, který zahrnoval písně skupin Marsyas, ETC… či Blues Session se v poslední době posouvá k vlastní tvorbě. V současnosti se kapela intenzivně věnuje natáčení debutového CD, které by mělo vyjít na podzim. Na náměstí vystoupí JAMTOUR v sestavě: Radislav Štěpán - kytara, foukací harmonika, zpěv, Jana Štěpánová - zpěv, rytmika, Marek Vymlátil - kontrabas, Libor Mlodzik - elektrická kytara, Petr Žůrek - bicí.
  Vstup volný, občerstvení.
  Typ akce: Kulturní akce
 • NÁMĚSTÍ 2018 - JAZZBOOK
  19.8.2018 16:00 - 19.8.2018
  Pokračování pohodových letních koncertů na náměstí 3. května před Besedou. JAZZBOOK jako dixielandová hudební skupina vznikl dne 29. 9. 2009 u příležitosti hudebního festivalu „V Lukovečku na kopečku“. Zde vystoupil v improvizovaném složení a v podstatě tak již zůstal. Kapela se skládá z bývalých zlínských profesionálních i amatérských hudebníků, kteří prošli mnoha hudebními žánry, a dalo by se říci, na sklonku hudební kariéry hrají hudbu, se kterou vlastně začínali a tou je dixieland. JazzBook je pravidelným hostem Otrokovických letních slavností, kde hrává dopoledne během plavby na lodi Morava.
  Vstup volný, občerstvení.
  Typ akce: Kulturní akce
 • DIVADLO NA VODĚ - MÝDLO
  23.8.2018 20:00 - 23.8.2018
  Trojice vězňů na jedné cele, znamenitý bachař a svědomitá ředitelka věznice. Co dodat víc? Nechte se překvapit! :-) Vězeňská komedie Jiřího Grambala v podání divadla METEORA ze Vsetína se odehrává na palubě lodi Morava, nadšení diváci vše sledují ze břehu z improvizovaného hlediště…
  Vstupné dobrovolné, občerstvení.
  Typ akce: Kulturní akce
 • FEDO 2018
  31.8.2018 16:00 - 31.8.2018
  Speciální koncert, pořádaný v rámci 19. mezinárodního festivalu dechových a folklorních souborů FEDO 2018. Představí se v něm rakouská dechová hudba "Stadtkapelle Leibnitz" a polský lidový taneční soubor “Zespół Tańca Ludowego Kościelec".
  MĚSTSKÁ KAPELA LEIBNITZ má dlouhou historii, počátky orchestru sahají až do roku 1877. V dnešní době je jednou z nejúspěšnějších kapel mezi více než 30 dechovými soubory v oblasti Leibnitz. Program je tvořen nejen tradiční dechovou hudbou, ale také klasickými a moderními skladbami. Dirigent Mario Hofer se neustále snaží nabízet posluchačům různorodý a zábavný program.
  SOUBOR LIDOVÉHO TANCE KOŚCIELEC Soubor předvádí národní a lidové tance z regionu velkopolského, lowiczkého, živieckého, slezského i lubelského, kterými přibližuje zvyky a slavnosti jednotlivých regionů. Taneční skupina z Kościelce vystoupila mnohokrát v zahraničí, v Německu, Ukrajině, Bělorusku, Bulharsku, Chorvatsku a Maďarsku. Vstup volný, občerstvení.
  Typ akce: Kulturní akce
 

Další akce

 

Kalendář akcí

 

<< Červen 2018 >>

týdenPoÚtStČtSoNe
22. týden28293031123
23. týden45678910
24. týden11121314151617
25. týden18192021222324
26. týden2526272829301
27. týden2345678

Další akce


Anketa

Kde sledujete Městskou televizi Otrokovice?

Konkrétní náměty a připomínky můžete zasílat na: stehlikova@muotrokovice.cz

Celkem hlasovalo: 60


Městská televize on-line

Přehrávač


Noviny


 

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Zpět na začátek stránky

web & design , redakční systém