Výstava Ivany Kotáskové, výtvarnice a pedagožky výtvarného oboru na ZUŠ R. Firkušného v Napajedlích. Na výstavě předvede své dosavadní dílo, perokresby, tmelené a sádrové reliéfy a akvarely. Výstavu uvede Richard Vodička, hudební doprovod Pavel Jordán. Srdečně zve spolek Rozumění.
Vernisáž se uskuteční v pondělí 29. 8. v 18:00 hodin v Městské galerii Otrokovice.
1.7.2022 8:00 - 31.8.2022 17:00, bar + foyer kinosálu
Výstava obrazů Markéty Kunstové. Mandala znamená kruh, symbolizuje jednotu a harmonii. Magický design pohlcuje mysl a naše myšlenky, posouvá pozorovatele na vyšší úroveň vědomí. Význam mandaly závisí od její barvy, tvaru a geometrických prvků. V těchto tajemných obrazech zaznamenávající hlubší význam v opakujících se vzorech života, jeho rovnováhy a harmonizace. Tím dochází ke zklidnění duše a uvolnění z moderní civilizace. Zlínská autorka nachází inspiraci v přírodním prostředí a pozorování krásy světa kolem nás.
Výstava Ivany Kotáskové, výtvarnice a pedagožky výtvarného oboru na ZUŠ R. Firkušného v Napajedlích. Na výstavě předvede své dosavadní dílo, perokresby, tmelené a sádrové reliéfy a akvarely. Srdečně zve spolek Rozumění. Vstup volný
Emotivní multižánrová inscenace obnaŽENA je plná odpovědí na otázky, které trápí ženy i muže, a odhaluje celou škálu emocí, které ženám dávají sílu a zároveň je činí zranitelnými. Pět žen odhaluje čtyři fáze ženského cyklu - vrcholná vzdušná akrobacie, zpěv, živá hudba, tanec, herecké výkony – zážitek na pomezí nového cirkusu, divadla a meditace. Režie: Fanny Barrouquère, účinkují: Ivana Kolcunová (vzdušná akrobatka), Michaela Jonczy (zpěvačka), Katarína Zatovičová (herečka), Jana Otáhalová (klávesistka), Tereza Holubová (tanečnice).