Otrokovická BESEDA zve srdečně všechny příznivce dobré zábavy a kvalitní muziky na oficiálně první venkovní akci, kterou po delší odmlce pořádá v přístavišti u řeky Moravy. V sobotu 30. května od 10 do 16 hodin je pro veřejnost připraven zajímavý program. Vstup je volný.
Návštěvníky čeká nejen otevření nového stánku turistického informačního centra, ale hlavně vystoupení známých otrokovických kapel Tady a Teď a GAIA, které budou hrát ze střechy lodi MORAVA. Chybět nebude kvalitní občerstvení. Cyklistům, kteří zavítají do přístaviště, díky spolupráci Otrokovické BESEDY s KCK CYKLOSPORT-MODE, bude nabídnuto zdarma poskytnutí základního servisu kol před letní sezónou. „Pracovníci ve stánku turistického informačního centra budou mimo jiné nabízet nové zajímavé suvenýry a rozdávat zbrusu novou mapu Otrokovic. Hezké počasí je objednáno, těšíme se na vás,“ pozval veřejnost jednatel Otrokovické BESEDY Filip Pastuszek.
Fotoklub Beseda Otrokovice srdečně zve 18.5.2020 v 18 hodin do Městské galerie Otrokovice na vernisáž výstavy snímků Jaroslava Kvapila, dlouholetého fotografa sledge hokejového týmu SHK LAPP Zlín, u příležitosti autorova významného životního jubilea. Mnoho momentek ze zápasů v minulosti získalo ocenění ve fotografických soutěžích po celém světě. O tom, že Zlín je dlouhodobě nazýván Mekkou sledge hokeje v ČR, se přesvědčíte na výstavě, která potrvá do 13. 6. 2020.
Více informací na www.otrokovickabeseda.cz. Americké drama je hrou o přátelství a zároveň kriminálním příběhem. Drsní chlapíci Denny a Joey jsou přáteli od dětství, které oba strávili na chicagském předměstí. Dnes jsou parťáky u chicagské policie. Na scéně o dvou židlích se odehrává herecký dvojkoncert, na nějž budete po zhlédnutí vzpomínat ještě hodně dlouho. Richard Krajčo získal Cenu Thálie 2012 za mimořádný jevištní výkon, David Švehlík se umístil v širší nominaci. Drsnou a emotivní inscenaci o přátelství, vině a odpuštění napsal Keith Huff, režie v divadle Ungelt se ujal Janusz Klimsza.