Otrokovice - Oficiální stránky města


Vyhledávání


Město Otrokovice - foto město, kde se stále
NĚCO DĚJE
Město Otrokovice - foto město, kde se stále
NĚCO DĚJE
Město Otrokovice - foto město, kde se stále
NĚCO DĚJE
Město Otrokovice - foto město, kde se stále
NĚCO DĚJE

Cesta: Titulní stránka > Město Otrokovice > Volný čas > Sportovní vyžití a relaxace > Tenisové kurty


Kalendář akcí

Výpis akcí dle názvu

 

Jednodenní akce

 • asdSlavnostní odhalení sochy J. A. Bati
  7.3.2022
  Veřejná sbírka pomohla k realizaci sochy J. A. Bati v Otrokovicích. Slavnostní odhalení se uskuteční 7. března. Součástí bude celodenní program pro veřejnost, do kterého se zapojí studenti i odborníci na baťovskou tématiku. Program je rozdělen do dvou částí. Dopoledne bude pozornost směřovaná k Otrokovické BESEDĚ. Zde se od 9 hodin uskuteční odborná beseda na téma „Baťovské příběhy z dob první republiky“. Následovat bude panelová diskuze „Motivace mladých lidí v dnešní době a baťovské inspirace pro jejich vzdělávání“. Na své si v tento den přijdou i milovníci veteránů. Na lince hromadné dopravy sveze cestující v průběhu dne historický autobus. Před Otrokovickou BESEDOU proběhne v době od 13.30 do 14.30 přehlídka historických vozidel ze stáje Samohýl Motor Veterán, která se poté přesunou do parku před Společenským domem, kde celý program vyvrcholí v 15 hodin odhalením sochy J. A. Bati, za účasti významných hostů, byla pozvána i rodina J. A. Bati, žijící v USA a Brazílii.

 • qweSRÍ LANKA - za vůní kari, čaje a tuk-tuků
  9.3.2022 18:00, Městská kavárna
  Další Cestovatelská středa s promítáním, tentokrát s místním dobrodruhem Robertem Bazikou. Srí Lanka, kterou již Marco Polo nazval nejkrásnějším ostrovem světa, láká cestovatele po celá staletí. Je faktem, že málokterý kout na naší planetě může nabídnout takovou rozmanitost a množství přírodního i kulturního bohatství. Můžete tu prozkoumávat pozůstatky velkolepých královských měst, nasávat posvátný klid zdejších chrámů, toulat se po horách nebo pozorovat zvěř džunglí a národních parků…

 • hjkO SPORTOVNÍ SLÁVĚ
  11.3.2022 19:00, velký sál Otrokovické Besedy
  Vyhlášení nejúspěšnějších sportovců, kolektivů a trenérů města Otrokovice za rok 2021. Večerem s bohatým programem provází sportovní redaktor a komentátor Petr Svěcený.

 • rtzPanteři odehrají benefiční utkání pro Ukrajinu
  20.3.2022 17:00
  Hrajeme Srdcem pro Ukrajinu, pod tímto názvem se odehraje benefiční utkání florbalového klubu Panthers Otrokovice v neděli 20. března v 17 hodin ve sportovní hale na Štěrkovišti v Otrokovicích. Rodinám, které našly přechodný domov v Otrokovicích, věnují Panteři veškeré příjmy ze vstupného, 50 % výtěžku z prodeje ve fanshopu a veškeré další příspěvky. Otrokovickým Panterům sezóna sice už skončila, ale pro dobrou věc se vrátí na palubovku haly na Štěrkovišti. Zde se postaví proti týmu složenému z legend, známých osobností a sponzorů otrokovického florbalu.
  „Kromě florbalové bitvy se diváci mohou těšit i na závěrečný penaltový rozstřel a další dovednostní soutěže. O přestávkách se představí naše nejmladší florbalová generace, která změří síly s týmem přípravky Zlín Lions. Po skončení utkání se fanoušci mohou vyfotit se současnými i bývalými superligovými hráči.

 • 22. MĚSTSKÝ PLES
  26.3.2022 19:30, velký sál, kinosál, kavárna, bar
  Moderuje a baví populární komik ZDENĚK IZER. Slavnostní předtančení DANCE STUDIO STARLIGHT, v průběhu večera ve velkém sále i v kinosále zatančí EVANS DANCE, taneční studio Zlín. Hudba ve velkém sále: skupina KOLOREZ, v kinosále Kamil Dyják (do 22.30 hodin) + diskotéka DALIBORA DĚDKA a ZDEŇKA ČÍKA (od 23.00 hod.). V Městské kavárně po celý večer cimbálová muzika DENICA, v pianobaru KAMIL DYJÁK (od 23.00 hod.). Welcome drink, bohatá tombola, losování stolů, zábavný fotokoutek. Součástí vstupenky pro dvě osoby láhev vína. Hlavním partnerem plesu je Koloidní stříbro, s.r.o.
 • J. A. BAŤA - KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA VÝSTAVY
  29.3.2022 16:00, Městská galerie
  Klub přátel historie města Otrokovice ve spolupráci s Muzeem jihovýchodní Moravy ve Zlíně a s podporou města Otrokovice vás srdečně zve na komentovanou prohlídku výstavy „Jan Antonín Baťa doma i za mořem“ spojenou s besedou o životě JAB, která se uskuteční v úterý 29. března od 16 hodin. Výstavou návštěvníky provede a o životě JAB pohovoří spoluautorka obou dílčích výstav, historička Muzea jihovýchodní Moravy Mgr. Hana Kuslová. Vstup volný.
 

Vícedenní akce

 • fghREUNION
  31.12.2021 - 6.3.2022, Městská galerie Otrokovice
  Kolekce děl 17 umělců, limitovaných komorním rozměrem i minimálním počtem zahrnuje drobné malby, tisky kresby, fotografie a objekty symbolicky zastupující práci autorů, kteří v Brně vstupovali na profesionální výtvarnou scénu v době společenských změn přelomu osmdesátých a devadesátých let a také práce několika generačně starších uměleckých souputníků, kteří v minulosti vystupovali v pozici pedagogických a uměleckých autorit této neformálně semknuté společnosti uměleckých přátel.
  S určitou licencí lze uvnitř shromážděného společenství rozlišovat prolínající se skupinky autorů spojených s Kamennou kolonií, Havlíčkovou partou z Pedagogické fakulty a vlastní stolovou společností „od Schodů“ která se neformálně setkávala v tradici pátečních večerů a vernisážových oslav.

 • hjkXIV. FOTOSALON
  4.3.2022 - 27.3.2022, foyer kinosálu + bar Otrokovické Besedy
  Každoroční setkání Fotoklubu Beseda Otrokovice, tentokrát s hosty ze spřáteleného Fotoklubu Příbor. Dozvíte se něco z historie, ale hlavně si můžete prohlédnout více než 40 fotografií členů Fotoklubu. Výstava potrvá do 27. března.

 • yxcJAN ANTONÍN BAŤA doma i za mořem
  7.3.2022 18:00 - 3.4.2022, Městská galerie Otrokovice
  Klub přátel historie města Otrokovice ve spolupráci s Muzeem jihovýchodní Moravy ve Zlíně a s podporou města Otrokovice srdečně zve na výstavu „Jan Antonín Baťa doma i za mořem“. Výstava se koná u příležitosti odhalení pomníku J. A. Bati v Otrokovicích a nabízí hned dvě expozice najednou. První část s názvem „Ve vile Jana Antonína Bati“ nás zavede do jeho zlínského sídla. Druhá část „Tehdy tu byla džungle, aneb baťovská kolonizace v Brazílii“ přiblíží poválečný osud ve vlasti nespravedlivě odsouzeného průmyslníka a ekonoma na jihoamerickém kontinentu. Návštěvníci tak budou mít příležitost poznat J. A. Baťu jak v intimitě jeho zlínského domova, tak v původně neprostupných brazilských pralesech, ve kterých tento nezdolný muž nepřestal naplňovat své vize a budoval od píky nová města a továrny. Součástí vernisáže v pondělí 7. března bude i promítání filmů s tématem života J. A. Bati: „Brazilské stopy JAB“ a dokument ČT „Šumné stopy – Brazílie, Jan Antonín Baťa“. Vstup volný.

 • fghJARNÍ CENA MĚSTA OTROKOVICE
  18.3.2022 15:00 - 20.3.2022, sportovní hala Štěrkoviště
  V termínu od 18.3 do 20.3 2022 se ve sportovní hale na Štěrkovišti uskuteční házenkářský turnaj starších žaček "JARNÍ CENA MĚSTA OTROKOVICE". Zahájení turnaje proběhne v pátek 18. 3. v 15 hodin a zúčastní se jej hráčky narozené 1.1.2007 a mladší. Účast přislíbily týmy TJ Jiskra Otrokovice, Sokol Písek, HC Háje Praha, TJ Lesana Zubří, DDM Strážnice, HK Slávia Partizánské, HANDBALL PSG Zlín a Jiskra Havlíčkův Brod.

 
 

Nejbližší akce

 

Další akce

 

Kalendář akcí

 

<< Březen 2022 >>

týdenPoÚtStČtSoNe
9. týden28123456
10. týden78910111213
11. týden14151617181920
12. týden21222324252627
13. týden28293031123
14. týden45678910

Další akce


Noviny


 
 

Hlavní nabídka sekce

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Zpět na začátek stránky

web & design , redakční systém