Město Otrokovice ve spolupráci s Otrokovickou BESEDOU pořádá 21. MĚSTSKÝ PLES Moderuje a baví PETR RYCHLÝ. Standardní i latinskoamerické tance předvedou sourozenci Tomáš, Martin a Petr Novákovi (10, 13, 16 let) se svými partnerkami Kristin Slámovou, Natálií Vališovou a Nelou Koskovou. Hudba ve velkém sále: skupina KOLOREZ, v kinosále Kamil Dyják (do 22 hodin) + diskotéka DALIBORA DĚDKA (od 22.30 hod.). V Městské kavárně po celý večer cimbálová muzika DENICA, v pianobaru KAMIL DYJÁK (od 22.30 hod.). Welcome drink, bohatá tombola, losování stolů, zábavný fotokoutek. Součástí vstupenky pro dvě osoby láhev vína. Hlavním partnerem plesu je společnost Trelleborg Wheel Systems Czech Republic a.s.
velký sál, kinosál, kavárna, bar, vstupné 350 Kč, 300 Kč
Kdy:
18.1.2020 19:30
Typ akce:
není uvedeno
Zveřejnil: Alexandra Mikošková Vytvořeno / změněno: 2.1.2020 / 2.1.2020
Vítejte ve světě Minecraft, kde je vaše schopnost tvořit a vyrábět klíčem k přežití ! Nesourodá banda čtyř přátel, mezi které patří Garret Garrison přezdívaný Popelář, Henry, Natalie a Dawn, se potýká s všednodenními problémy, když tu je to zčistajasna protáhne záhadným portálem do Overworldu: bizarního, krychloidního a zázračného světa, který žije z ryzí představivosti.
Aby se parta dostala domů, bude muset pochopit pravidla nové říše (a uchránit ji před rušivými elementy, mezi které patří Vepříci a Zombíci) a podniknout magickou pouť ve společnosti nečekaného experta na craftování, Steva.
Hravé dobrodružství přinutí všech pět přátel projevit kuráž a předvést jedinečné tvůrčí schopnosti, což je i to, co by jim mělo pomoci uspět i ve skutečném světě.