Otrokovice - Oficiální stránky města


Vyhledávání


Město Otrokovice - foto město přívětivé
K OBČANŮM
Město Otrokovice - foto město přívětivé
K OBČANŮM
Město Otrokovice - foto město přívětivé
K OBČANŮM
Město Otrokovice - foto město přívětivé
K OBČANŮM

Cesta: Titulní stránka > Město Otrokovice > Městský úřad > Odbory a oddělení MěÚ > Oddělení interního auditu > Náplň činnosti

Výchozí položka hlavní nabídky: Oddělení interního auditu

Super songy a pohoda u vody, to je otrokovické Lážo Plážo

Není snad lepší místo pro konání festivalu. Kde jinde si užijete kvalitní hudbu, skvělé jídlo a pití, koupání i pohodu na pláži. Jedině v Otrokovicích na Lážo Plážo Festu. Startuje již tento pátek 14. června v 15 hodin.
lazo
 

 
 

Prostorný areál slibuje skvělou zábavu. Hudební laťka je nastavena hodně vysoko. Line-up Lážo Plážo Festu bude opět mezinárodní. Do Otrokovic totiž zamíří britské trio The Hara, které loni uchválilo Rock for People. „Po velkém úspěchu švédské kapely Royal Republic jsme měli jasno v tom, že chceme do Otrokovic opět přivézt aktuální zahraniční jméno. The Hara je přesně ten typ kapely, která je famózní při živém vystoupení. Na Lážo Plážo Festu k tomu dostane ideální večerní slot. Nepochybně nás čeká fantastická show," těší se šéf festivalu Honza Svoboda.

Pátý ročník otrokovického festivalu nabídne v programu i další skvělá jména. Své největší hity, novou desku, nekonečno energie i spoustu ohňů přiveze jedna z nejžádanějších českých kapel Divokej Bill. Na další sraz českých bohémů dorazí Wohnouti a hity slovenské punkrockové legendy Iné Kafe snad ani není třeba představovat. K tomu Adam Ďurica, Pokáč nebo Skyline - to je jen část z nadupaného programu. „Areál je útulný, ale zároveň dost velký na to, abychom vytvořili pod pódiem pořádný kotel. Lážo Plážo Fest si ale užije celá rodina. Menší děti budou nadšené z brouzdaliště a skluzavek, ty větší z tobogánu a vodních atrakcí. A co teprve dětské hřiště s parádními lanovými prolézačkami. Speciálně pro nejmenší účastníky festivalu chystáme cukrárnu s točenou zmrzlinou Unicorn,“ vyjmenoval něco málo z nabídky pro malé návštěvníky Honza Svoboda. Občerstvení bude jako vždy pestré. Světová kuchyně nabídne třeba  egyptský street food, americké hot dogy, belgické hranolky, korejský Corn DoG, maďarské langoše, thajskou rolovanou zmrzlinu, francouzské palačinky crêpes, bublinkové waffle ale i další oblíbené speciality z grilu, burgery, steaky a makrely.

Celý festival je bezhotovostní. „Místo vytahování peněženky z kapsy pokaždé, když budete chtít zaplatit, stačí jen přiložit náramek. Ozve se pípnutí a vy budete vědět, že máte zaplaceno,“ říká Honza Svoboda.

Festival se koná za finanční podpory města. „Lážo Plážo Fest podporujeme od samotného začátku. Je vždy příjemné sledovat, jak se lidé výborně baví. Festival tohoto formátu se do Otrokovic skvěle hodí, a jsem ráda, že jsme jeho součástí. Hudební produkce v otevřeném prostoru přivádí do Otrokovic nové návštěvníky. Věřím a budu ráda, když se sem vrátí i mimo dny festivalu a užijí si u nás léto,“ uvedla starostka města Otrokovice Hana Večerková.

 

 

 

 

Další informace:                                              

Lenka Vaculová

tisková mluvčí města Otrokovice

+420 723 606 758, +420 577 680 449

vaculova@muotrokovice.cz

www.otrokovice.cz

 

 
Zveřejnil: Mgr. Lenka Vaculová
Vytvořeno / změněno: 11.6.2024 / 11.6.2024

Líbí se?

 54% |  46%

Obslužné odkazy

 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Hlavní nabídka sekce

Přeskočit nabídku

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Zpět na začátek stránky

web & design , redakční systém