Jednodenní poznávací zájezd. NOVINKA! Rodiště Leoše Janáčka, zřícenina hradu, jeskyně Šipka, Hlásná Trúba, muzeum Tatra. Cena zahrnuje dopravu moderním autobusem a služby průvodce. Odjezdy: 7:30 Otrokovice Společenský dům, 7:40 MHD zastávka u BESEDY.
Městská galerie od 30. 5. 2022 hostí novou fotografickou výstavu. Vystavujícím autorem je (nejen) pro Brňáky poměrně známý autor a brněnský rodák Miroslav Kirinovič. Výstava potrvá do 26. 6. 2022
Výstava obrazů Markéty Kunstové. Mandala znamená kruh, symbolizuje jednotu a harmonii. Magický design pohlcuje mysl a naše myšlenky, posouvá pozorovatele na vyšší úroveň vědomí. Význam mandaly závisí od její barvy, tvaru a geometrických prvků. V těchto tajemných obrazech zaznamenávající hlubší význam v opakujících se vzorech života, jeho rovnováhy a harmonizace. Tím dochází ke zklidnění duše a uvolnění z moderní civilizace. Zlínská autorka nachází inspiraci v přírodním prostředí a pozorování krásy světa kolem nás. Vernisáž v pondělí 6. června doprovodí hudebním vystoupením žáci z Ateliéru Zebra Zlín.
Zájezd do termálních lázní v Mosonmagyaróvár NOVINKA. Nástupní místa 5:30 Otrokovice Společenský dům 5:40 MHD náměstí u BESEDY. Rezervace míst, popř. další informace v TIC nebo na tel. č. 571 118 103, cena zájezdu 650 Kč